Wiktoria G±siewska przeżyła traumatyczne chwile. Na Instagramie wspomina przejazd taksówk± we Wrocławiu. Padły bardzo ostre słowa

Ostatnio Wiktoria G±siewska przebywała we Wrocławiu, gdzie przy pomocy jednej z aplikacji zamówiła przejazd taksówk± i szybko tego pożałowała.

Wiktoria G±siewska spędziła weekend we Wrocławiu. Niestety, aktorka nie będzie wspominać swoich wolnych dni zbyt dobrze, a to przez kierowcę, który okazał się wobec niej ordynarny. O wszystkim opowiedziała na Instagramie.

Wiktoria G±siewska zaatakowana przez taksówkarza

Wiktoria G±siewska będ±c we Wrocławiu, przy pomocy aplikacji zamówiła przejazd taksówk±. Problemy zaczęły się tuż po zamknięciu drzwi do samochodu, o czym opowiedziała na swoim profilu.

Update Wrocław. Nie wsiadajcie do tego typa! Kierowca zza granicy od razu po wej¶ciu do auta zacz±ł mówić, że Polska to g*wno! - napisała.

To nie koniec niemiłych zdarzeń. Kierowca poszedł o krok dalej. 

Po czym jak poprosiłam go o zamknięcie przedniego okna, usłyszałam że mam wyp***alać! - dodała aktorka. 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy Wiktoria G±siewska ma problem z taksówk±. Kilka miesięcy temu miała podobn± sytuację, jednak wtedy miało to miejsce w Warszawie i towarzyszył jej chłopak. 

Adam Zdrójkowski na imprezie z Wiktori± G±siewsk±. ZOBACZ WIDEO:

RG

Więcej o:
Komentarze (31)
Wiktoria G±siewska przeżyła traumatyczne chwile. Na Instagramie wspomina przejazd taksówk± we Wrocławiu. Padły bardzo ostre słowa
Zaloguj się
 • Gość: korektor

  Oceniono 27 razy 23

  Pomijaj±c cał± sytuację, zapamiętajcie sobie, niedouczone dziennikarzyny, że "przy pomocy" dotyczy osòb, a nie rzeczy. Można więc powiedzieć: "zamówiła przy pomocy kolegi". Je¶li zamawiała przez aplikację, zrobiła to "za pomoc± aplikacj". Jakim cudem kto¶ w ogóle was zatrudnił?

 • Gość: JaP

  Oceniono 14 razy 10

  Trzeba zamawiać taksówki a nie jakie¶ dziwne przewozy osób, bo taniej. Taksówkarz musi mieć licencję i td, a na tych przewozach jeżdż± przypadkowi ludzie i nikt ich nie sprawdza. Czasami oszczędno¶ć nie popłaca...

 • Gość: Joanna

  Oceniono 35 razy 9

  Ona ma rację Wrocław to już ukraińskie miasto i strasznie się tam ruscy panosz±.

 • labeo

  Oceniono 8 razy 8

  Pewnie nie taksówka tylko ukraiński Uber, których jest pełno we Wrocławiu.

 • Gość: Bolek

  Oceniono 10 razy 8

  Jestem w szoku do tej pory! Proponuje komunikację miejsk±.

 • Gość: nie_zdziwiony

  Oceniono 4 razy 4

  We Wrocławiu to normalne. Wsiadaj±c do taxowki po podaniu adresu usłyszałem kwotę jaka mam zapłacić.
  Powiedziałem OK, ale pod warunkiem ze dostanę paragon bo przyzwyczajony jestem płacić na podstawie dokumentu a nie fanaberii. Usłyszałem ze mam wypie...c. - Wrocław / Płac solny / Zrzeszone Taxi / - Od kolejnego taxowkarza dowiedziałem się ze to stara policja z braku zajęcia mysli ze jest bezkarna bo przecież kolesie załatwia w razie Wu.
  Na każdy kroku gowno.
  „Bo to Polska nie elegancja Francja”

 • Gość: Yyu

  Oceniono 10 razy 4

  Najladniejsza aktorka w polsce.

 • Gość: Kevin sam w domu

  Oceniono 6 razy 2

  A ja jak zamawiałam w wawie a. u taksi to takiego chamstwa dawno nie widziałam. Prostski, wulgarne typy, nie umie jacy jeĽdzić. Licz± więcej niż droższa kolporacja, a jak się na kwotę nie zgodziła bo z winy kierowcy jechali¶my za długo to rzuci pieniędzmi w mojego syna i powiedział... Ze mnie znajdzie. Trzeba się zaj±ć takim czym¶, reakcji po mojej skardze zero. Nie zamawiaj ie tam taksi.

 • Gość: Xytras

  Oceniono 1 raz 1

  Złożyła zawiadomienie do Facebooka i Instagrama.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX