Wiktoria Gąsiewska odpowiada na zarzuty fanów. Twierdzą, że powiększyła usta. Tym zdjęciem udowodniła, jaka jest prawda

Choć Wiktoria Gąsiewska wielokrotnie zaprzeczała, że oddała się w ręce lekarza medycyny estetycznej, to internauci jej nie odpuszczają. Tym razem wstawiła zdjęcie z dzieciństwa, aby zdementować plotki.

Wiktoria Gąsiewska ponownie tłumaczy się internautom. Zarzutów o jej domniemanych operacjach plastycznych jest coraz więcej. Fani nie tylko zarzucają jej powiększenie ust, ale i wypełnienie bruzd nosowo-wargowych.

Wiktoria Gąsiewska opowiada na zarzuty fanów

Na InstaStories Wiktoria pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Możemy na nim zobaczyć, że mimo młodego weku ma równie pełne i duże usta. Przypomnijmy, że Gąsiewska od najmłodszych lat grała na wielkim ekranie, więc znana jest chociażby z filmu Andrzeja Wajdy pt. "Katyń".

Zobaczcie jej zdjęcie sprzed lat i teraz:

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska Fot. Wiktoria Gąsiewska - Instagram

I jak myślicie? Naszym zdaniem kształt ust się nie zmienił i najwyraźniej Wiktoria jest tą szczęściarą, która została hojnie obdarzona przez naturę. Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości.

Jeszcze nie tak dawno, ingerencję w urodę zarzucił Wiktorii znany lekarz medycyny estetycznej, Krzysztof Gojdź. Jednak Wiktoria również zdementowała jego domniemania. 

Adam Zdrójkowski na imprezie z Wiktorią Gąsiewską:

Zobacz wideo

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.