Wiktoria Gąsiewska zazwyczaj chodzi w mocnym makijażu. Teraz zrobiła sobie dzień bez kosmetyków. Fryzury też nie ułożyła

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się na InstaStories, że zrobiła sobie dzień bez makijażu. Na dowód dodała zdjęcie i udowodniła, że tak naprawdę nie potrzebuje aż tylu kosmetyków.

Wiktoria Gąsiewska rzadko pokazuje się bez makijażu. Zazwyczaj mocno podkreśla oczy i usta, stosuje też bronzer. Dlatego dla wielu zaskoczeniem może być jej relacja na InstaStories, którą dodała niedawno. Pojawiła się na niej bez makijażu!

Wiktoria Gąsiewska bez makijażu

Aktorka pozuje na zdjęciu w naturalnym wydaniu. Nie tylko nie użyła kosmetyków, lecz także nie ma perfekcyjnie ułożonej fryzury. Jednak to ujęcie nie uciszy jej obserwatorów, którzy już niejednokrotnie dopytywali się, czy powiększała usta. Na tym zdjęciu widać, że są bardzo pełne i uwydatnione. Dodajmy, że jak na razie nie odniosła się do tych domysłów.

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska Screen z Instagram.com/ wiktoria_gasiewska

Od jakiegoś czasu możemy obserwować przemiany celebrytek i znanych kobiet. Wiele z nich coraz częściej odchodzi od idealnego wizerunku i pojawia się w bardziej naturalnej wersji. Taką postawę przyjęła m.in. Julia Wieniawa, czyli przyjaciółka Wiktorii Gąsiewskiej z planu serialu "Rodzinka.pl". Nie tylko pokazuje się bez makijażu na Instagramie, lecz także zdarza jej się rezygnować z niego podczas imprez branżowych.

Jak Wam się podoba Wiktoria bez makijażu? Powinna częściej się tak pokazywać?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.