Wzruszony Adam Zdrójkowski ostatni raz pojechał na plan "Rodzinki.pl". Łamiącym głosem wyznaje: Jutro tego tutaj nie będzie

"Rodzinka.pl" znika z anteny TVP po 9 latach. Nadawca nie uprzedził aktorów o swojej nagłej decyzji.

Wiadomość o zakończeniu produkcji serialu "Rodzinka.pl" zaskoczyła nie tylko wiernych fanów, ale też samych aktorów. Jak udało nam się ustalić, cała obsada dowiedziała się o utracie pracy z dnia na dzień. Serial miał swoją premierę 9 lat temu. Od tego czasu aktorzy zdążyli zżyć się ze sobą.

Adam Zdrójkowski na imprezie z Wiktorią Gąsiewską:

Zobacz wideo

Adam Zdrójkowski żegna się z "Rodzinką.pl"

Początkowo największymi gwiazdami serialu "Rodzinka.pl" byli Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Z czasem rzesze fanów zdobyli ich ekranowi synowie odgrywani przez Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego i Mateusza Pawłowskiego. Podczas nagrań pierwszych odcinków byli jeszcze dziećmi. 19-letni dziś Adam spędził na planie "Rodzinki.pl" niemal połowę swojego życia. Nic więc dziwnego, że nagła decyzja o zakończeniu zdjęć do produkcji bardzo go zasmuciła.

Młody aktor wrzucił na Instagram emocjonalny wpis, w którym potwierdził doniesienia mediów o zakończeniu serialu.

 
Takich nas zapamiętajcie! Uśmiechniętych i zwariowanych! - napisał pod wspólnym zdjęciem obsady.

Po usłyszeniu smutnych informacji, Adam Zdrójkowski po raz ostatni udał się na plan serialu, gdzie nagrał wideo dla swoich fanów. 19-latek nie krył emocji, a momentami łamał mu się głos.

Już jutro tego wszystkiego tutaj nie będzie, dlatego przyjechałem się pożegnać. (...) Dzięki wam mogliśmy tyle lat tutaj spędzić i... Może się odezwę do was później - urwał wyraźnie wzruszony.

Musimy przyznać, że decyzja TVP o zakończeniu emisji "Rodzinki.pl" mocno nas zaskoczyła. Serial od lat cieszył się ogromną popularnością. To właśnie dzięki niemu na szerokie wody show-biznesu wypłynęła Julia Wieniawa.

Będziecie tęsknić za rodziną Boskich?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.