Zdrójkowski pokazał zdjęcie z planu "Rodzinki.pl". Kożuchowska bez makijażu wygląda świetnie, ale fani patrzą na coś innego

Adam Zdrójkowski pochwalił się zdjęciem z planu do serialu "Rodzinka.pl". Raczej nie przypuszczał, że w ten sposób wyjawi też pewną tajemnicę.

Adam Zdrójkowski zrobił niespodziankę fanom hitowego serialu "Rodzinka.pl", publikując zdjęcie z planu. Pozuje do niego razem ze swoimi serialowymi rodzicami, czyli Małgorzatą Kożuchowską oraz Tomaszem Karolakiem. W pierwszej kolejności uwagę zwraca naturalny wygląd aktorki. Jeśli ma makijaż, to znikomy i wygląda świetnie!

 

Jednak fanów zaciekawiło coś jeszcze: Zdrójkowski przypadkowo zdradził pewną tajemnicę z planu produkcji. Spostrzegawczy fani od razu zauważyli, że do albumu, który aktorka trzyma na kolanach, przyklejone są karteczki ze scenariuszem.

Na zdjęciach w albumie jest tekst.
Czy ja tam widzę scenariusz przyklejony do albumu?
A to tak wyglądają te wasze albumy ze zdjęciami, które oglądacie przed każdym odcinkiem?

To nie pierwsza tego typu "wpadka", zdradzająca tajemnicę zza kulis serialu. Wcześniej to Małgorzata Kożuchowska uchyliła rąbka tajemnicy, publikując zaskakujące zdjęcie z planu produkcji.

AG