Kacperek z "Rodzinki.pl" żegna się z serialem. Nagrał wideo na planie produkcji. "Nigdy nie zapomnę tych wszystkich sytuacji"

To koniec "Rodzinki.pl". Aktorzy pojawili się w czwartek na planie produkcji. Z fanami pożegnał się Mateusz Pawłowski, serialowy Kacperek.

Fani "Rodzinki.pl" nadal nie mogą pogodzić się z decyzją TVP, która zdecydowała, że wiosenny sezon serialu będzie tym ostatnim. O wszystkim poinformowała w czwartek Małgorzata Kożuchowska, która opublikowała w social mediach wzruszające nagranie z planu produkcji. W jej ślady poszli też inni aktorzy. 

Zobacz wideo Mateusz Pawłowski żegna się z serialem

Mateusz Pawłowski na planie "Rodzinki.pl"

Najbardziej emocjonalnie zareagował Adam Zdrójkowski, który wręcz popłakał się na nagraniu opublikowanym na InstaStories. Zdecydowanie łagodniej decyzję TVP przyjął do wiadomości najmłodszy bohater serialu, Mateusz Pawłowski. Serialowy Kacper Boski podziękował Kożuchowskiej oraz Karolakowi za "bycie najlepszymi rodzicami zastępczymi" i wyznał, że miał na planie wyrywanego zęba.

Nigdy nie zapomnę tych wszystkich sytuacji. Na przykład, jak miałem wyrywanego zęba. Było całkiem zabawnie.

Zakończenie produkcji "Rodzinki.pl" było zaskoczeniem dla całej obsady. Olga Kalicka o niczym nie wiedziała, a Tomasz Karolak dowiedział się o wszystkim będąc na urlopie.

Mogę powiedzieć tylko to, że dowiedziałem się od produkcji, będąc na urlopie. Mieliśmy kończyć na 17. sezonie, więc przerwa w trakcie 16. jest lekkim zaskoczeniem - zdradził w rozmowie z Plotkiem.

Swój smutek wyraziły również wcielające się w drugoplanowe bohaterki, Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska

Nie dostałam oficjalnego potwierdzenia od produkcji, ale słyszałam, że z dnia na dzień zapadła decyzja o zakończeniu naszego serialu. To smutna informacja, bo wszyscy się już bardzo zżyliśmy. Dorastałam na planie "Rodzinki.pl", więc zawsze zostanie w moim sercu - powiedziała Wieniawa.
Jest mi bardzo przykro, bo lubiłam postać Agaty i wyjątkowo dobrze mi się pracowało na planie "Rodzinki.pl". Mam jednak nadzieję, że prędzej czy później format powróci, bo cieszył się ogromną sympatią widzów - dodała ta druga.

Będziecie tęsknić za serialem? 

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.