Maciej Musiał, wręczając Orła, wbił szpilę TVP. Aktor zażartował też z Kożuchowskiej i Karolaka: Ja już pracę znalazłem

Maciej Musiał podczas tegorocznych Orłów wręczał nagrodę w kategorii "Odkrycie roku 2020". Podczas przemowy odniósł się do zakończenia produkcji serialu "Rodzinka.pl".

Maciej Musiał grał jedną z głównych ról w serialu Rodzinka.pl. Podczas tak ważnego wydarzenia, jakim jest gala rozdania Orłów, postanowił odnieść się do nagłego zakończenia produkcji popularnego serialu. Nie obyło się bez żartów, które skierował pod adresem serialowych rodziców - Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka.

Maciej Musiał wbił szpilę TVP

Maciej Musiał wręczając nagrodę w kategorii Oodkrycie roku 2020" (statuetkę zdobył Mateusz Pacewicz za scenariusz do filmu "Boże Ciało"), wykorzystał swoje pięć minut, by odnieść się do decyzji Telewizji Polskiej.

Dobry wieczór państwu. Dla mnie odkryciem tego roku jest istnienie świata bez "Rodzinki.pl". Mnie udało się znaleźć od razu robotę, ale Karolak i Kożuchowska z dnia na dzień zostali praktycznie bez środków do życia. Dlatego myśląc, na co przekażecie swój 1% podatku, proszę, myślcie o nich - powiedział.

Po wygłoszeniu tego przemówienia na sali zapanował śmiech.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska żegna się z serialem Rodzinka.pl

No cóż, my nie dziwimy się, że aktor zareagował w taki sposób.W końcu zakończenie tego popularnego serialu nie tylko dla widzów, ale samych aktorów było ogromnym zaskoczeniem. Choć planowany był kolejny sezon, jak zdradził nam Tomasz Karolak, Telewizja Polska z dnia na dzień zmieniła plany i postanowiła zakończyć całą produkcję.

My natomiast możemy uspokoić fanów Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka. Aktorzy nie muszą się jednak zbytnio martwić, ponieważ jak podał "Super Express", TVP szykuje kinowy hit właśnie z małżeństwem Boskich w rolach głównych.

Na gali oprócz Musiała pojawiły się również inne gwiazdy polskiego kina. Na ściance zapozowała m.in Magdalena Cielecka, a prawdziwą furorę wywołała obecność Marty Żmudy-Trzebiatowskiej

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.