Marta Żmuda-Trzebiatowska skradła show na gali rozdania Orłów. Ta sukienka genialnie podkreśliła ciążowe krągłości

Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się w poniedziałek na gali rozdania Orłów. Powiemy krótko. Zachwyciła.

Marta Żmuda-Trzebiatowska już niedługo przywita na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka nie zwalnia jednak tempa i nie poszła na wcześniejszy urlop. Nie dość, że gra w serialu TVP, "Blondynka", to pojawia się coraz częściej na warszawskich salonach. W styczniu na Telekamerach Tele Tygodnia porozmawiała z naszym reporterem i zdradziła, jak czuje się w ciąży. 

Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska o nominacji do Telekamer.

W poniedziałek, 2 marca, wpadła na galę rozdania polskich Oscarów. Wyglądała zjawiskowo. Towarzyszył jej mąż.

Marta Żmuda-Trzebiatowska promienieje na gali rozdania Orłów 2020

Aktorka przybyła do Teatru Polskiego w galowej, pudrowej sukni z falbanami i głębokim dekoltem. Kreacja była bardzo elegancka i pięknie podkreśliła ciążowe krągłości. Marta zwróciła uwagę nie tylko wszystkich fotoreporterów, ale również gości. Pozując na ściance promieniała. Fanki, która komentują jej zdjęcia na Instagramie mają rację, Żmuda kwitnie w ciąży!

Obecność aktorki na gali nie jest jednak przypadkowa. Marta została bowiem nominowana w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa, za rolę w filmie "Mowa ptaków".

 

Marta Żmuda Trzebiatowska - życie prywatne

Marta nigdy nie lubiła opowiadać o swoim życiu prywatnym. Unikała takowych pytań w wywiadach, a jeśli się pojawiały, grzecznie odmawiała odpowiedzi. Wiemy jednak, że jest szczęśliwą żoną i mamą. We wrześniu 2015 roku wyszła za aktora, Kamila Kulę, a w 2017 roku urodził im się syn, Bruno. Chłopiec już niedługo doczeka się rodzeństwa. Jak myślicie, będzie miał brata, czy siostrę? Przekonamy się o tym już niebawem. Tymczasem życzymy gwieździe dużo siły i zdrowia!

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.