Marta Żmuda Trzebiatowska wraca na Instagram i zapowiada wielkie zmiany. "Rewolucja nadchodzi"

Marta Żmuda Trzebiatowska przez ostatni czas nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka powróciła i zapowiedziała rewolucyjne zmiany.

Marta Żmuda Trzebiatowska jest obecnie w drugiej ciąży. Mieliśmy szczęście, że na rozdaniu Telekamer udzieliła nam pierwszego wywiadu od ogłoszenia tej radosnej nowiny. Teraz aktorka zaskoczyła swoich fanów na Instagramie i zapowiedziała rewolucyjne zmiany.

Największe metamorfozy polskich gwiazd - Rozenek, Doda, Chylińska. Obejrzycie nasze wideo.

Zobacz wideo

Marta Żmuda Trzebiatowska zapowiada rewolucję

Marta Żmuda Trzebiatowska wstawiła na swój Instagram nowe, zdjęcie, które opatrzyła tajemniczym opisem:

Kochani, chwilę mnie tu nie było... ale moja odporność w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia... i musiałam po prostu odpocząć. Totalny reset i detoks od maili, telefonów, FB i IG zawsze mi dobrze robi. Na szczęście już wróciłam do pełni sił. (...)  już nie mogę się doczekać na nowe, które przede mną ... w życiu zawodowym.
Wydarzenia ostatnich dni, mimo że ciut opadłam z sił, dały mi dużo powodów do radości, ale i natchnęły mnie do zmian, (...)  Rewolucja nadchodzi. Wiem, że to co pisze może wydawać się Wam na razie dość enigmatyczne, tak, nie mogę jeszcze jasno opowiedzieć Wam na czym owa rewolucja u mnie będzie polegać (...), myślałam o niej od dawna i czuję, że to jest TEN moment. Czy Wy też tak macie, że do pewnych rzeczy w życiu dojrzewacie, że potrzebujecie czasu?  - napisała.

Fani Marty Żmudy Trzebiatowskiej bardzo pozytywnie zareagowali na jej najnowszy instagramowy post. W komentarzach odnieśli się do słów aktorki, życzyli zdrowia i pochwalili jej wygląd, a także podzielili się własnymi przemyśleniami.

Zmiany są potrzebne w życiu, więc bardzo kibicuje i trzymam kciuki.
Ja też raz na jakiś czas potrzebuję dłuższej chwili, żeby pewne sprawy sobie uporządkować, przewartościować, poukładać. Wtedy nabieram mocy i energii do dalszych działań. Ten czas potrzebny jest też aby zamknąć niektóre drzwi i otworzyć kolejne.

Jak myślicie, o co może chodzić? Czy na horyzoncie pojawiła się jakaś nowa, wymagająca rola, a może aktorka chce spróbować sił w innej profesji?

JP