Olga Kalicka miała nadzieję, że koniec "Rodzinki.pl" to żart. Na Instagramie wspomina swoją rolę

Zakończenie emisji serialu "Rodzinka.pl" było zaskoczeniem nie tylko dla fanów produkcji, ale też dla aktorów. Niespodziewaną decyzję TVP skomentowała Olga Kalicka we wzruszającym wpisie na Instagramie. Miała nadzieję, że to żart...

Olga Kalicka na planie "Rodzinki.pl" pojawiła się, będąc jeszcze w liceum. Od tego czasu w jej życiu zaszły wielkie zmiany. Skończyła studia aktorskie w Akademii Teatralnej w Warszawie, założyła rodzinę i urodziła dziecko. Jednocześnie wciąż była serialową Magdą, która skradła serca widzów. Nie ma w tym nic dziwnego, że aktorka mocno przywiązała się do ekipy produkcji. Twierdzi, że od dekady nie zmieniło się jedno: na planie "Rodzinki.pl" czuła się zawsze najlepiej. 

Zobacz wideo Zobaczcie, jak Olga Kalicka z dużym brzuszkiem świętowała nadchodzące narodziny syna!

Olga Kalicka żegna się z serialem "Rodzinka.pl"

Olga Kalicka opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych wzruszający wpis, w którym wspomina, jak produkcja Telewizji Polskiej otworzyła jej drogę do kariery. Aktorka wyznaje, że "Rodzinka.pl" była drugim życiem, które biegło równocześnie z istotnymi etapami w jej prywatnej codzienności.

"Rodzinka.pl" to serial, w którym zostawiłam duży kawałek siebie. Kiedy zaczynałam grać Magdę, byłam jeszcze w liceum, potem były studia, a długo później był okres ciąży, poród i macierzyństwo. Wszystko uwiecznione. Minęło tyle lat, a w tej produkcji zawsze było tak samo. Było po prostu najlepiej.

Aktorka razem z ekipą produkcji dzieliła się najważniejszymi momentami w życiu: zakończeniem studiów, ciążą czy narodzinami synka. Kalicka podziękowała wszystkim przyjaciołom z serialu i ujawniła, że informację o zakończeniu emisji "Rodzinki.pl" traktowała początkowo jako żart. 

A jednak prawda... A jakoś tak czułam, że jeszcze ktoś napisze, że to żart. Dziękuję całej wspaniałej ekipie z reżyserem Patrickiem Yoką na czele, który wśród tłumu dziewczyn na castingu dostrzegł mnie (tego castingu nie zapomnę do końca życia!). Dziękuję Małgorzacie Kożuchowskiego i Tomaszowi Karolakowi - miałam z Wami najlepsze lekcje aktorstwa!

Główne podziękowania Olga skierowała jednak do swojego serialowego chłopaka:

Ale przede wszystkim dziękuję Maciejowi Musiałowi za to, że przez te wszystkie lata był wspaniałym partnerem - lepszego nie mogłam sobie wymarzyć! Zresztą ej no, byłam 'dziewczyną TEGO Musiała przez tyle lat'. Która laska w Polsce miała lepiej? Dziękuję też Julii Wieniawie, Wiktorii Gąsiewskiej, Adamowi Zdrójkowskiemu, Mateuszowi Pawłowskiemu - miałam okazję obserwować, jak się rozwijają i stają się prawdziwymi gwiazdami!
 

Fani "Rodzinki.pl" żywo zareagowali na wpis gwiazdy, wyrażając swoje niezadowolenie z decyzji producentów: 

Nie rozumiem decyzji zarządu... Żeby zakończyć produkcję najlepszego serialu.
Szkoda, że to już koniec. 
Olga tęsknić będę za Wami!

Kalicka stwierdziła, że pomimo ogromnego zaskoczenia, lubi nieprzewidywalność, którą funduje ludziom życie:

Kończy się pewien etap, tak niespodziewanie... Ale to chyba w życiu jest najpiękniejsze, że nigdy nie wiesz co będzie jutro - napisała gwiazda. 

Wy też będziecie tęsknić za "Rodzinką.pl"? 

BWO 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.