Julia Wieniawa żegna się z obsadą serialu "Rodzinka.pl". Wspomina dorastanie na planie. "Łamie mi się serce"

Zakończenie serialu "Rodzinka.pl" dla wielu osób jest ogromnym zaskoczeniem. Sami aktorzy również nie ukrywają zdziwienia. Julia Wieniawa w emocjonalnym poście odniosła się do decyzji TVP.

Niestety, ale nowy sezon serialu "Rodzinki.pl", który pojawi się wiosną, będzie tym ostatnim. Decyzja została podjęta z dnia na dzień, ale też od razu potwierdzona przez Telewizję Polską. Głównym czynnikiem zakończenia produkcji była słaba oglądalność.

Julia Wieniawa żegna się z serialem "Rodzinka.pl"

Wielu aktorów, szczególnie tych młodych, którzy dorastali na planie, nie może uwierzyć w decyzję TVP. Jedną z takich osób jest Julia Wieniawa, która rozpoczęła pracę w serialu w wieku 13 lat. Na swoim instagramowym profilu zamieściła wzruszający wpis:

Moi Kochani, piszę dziś do Was ze smutną informacją. Po 10 wspaniałych latach to już niestety koniec produkcji serialu @rodzinkapl_official. Łamie mi się serce, bo to właśnie od tego serialu zaczęła się moja przygoda z aktorstwem. Bardzo dziękuję całej cudownej ekipie za ten czas. Dziękuję też naszemu reżyserowi Patrickowi Yoce, który wybrał mnie do tej roli na castingu, kiedy miałam 13 lat. Dorastałam na tym planie, więc na zawsze zostanie on w moim sercu - czytamy.
 

Zdjęcia, które dodała do postu, przedstawiają jej początki w rodzinie Boskich. Możemy na nich zobaczyć młodego Kubę, w którego postać wcielił się Adam Zdrójkowski, czy Kacpra, granego przez Mateusza Pawłowskiego.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy - internauci nie kryją swojego zaskoczenia, zasmucenia i zdenerwowania na decyzję Telewizji Polskiej.

Będę tęsknić za tym serialem.
Kto to taki mądry i tak zdecydował o zakończeniu?
Wielka szkoda - czytamy.

Inne serialowe gwiazdy również wspominają serial na swoich instagramowych profilach. Adam Zdrójkowski nagrał wzruszającą relację z planu, gdzie nie obyło się bez łez. Mateusz Pawłowski również dziękował całej produkcji, wyznając, że o lepszych rodzicach zastępczych nie mógł nawet marzyć.

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski ze łzami w oczach żegna się z serialem
Zobacz wideo Mateusz Pawłowski żegna się z serialem

A wy będziecie tęsknić za serialem? 

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.