Małgorzata Kożuchowska nie pokazuje syna, ale zrobiła wyjątek. Jaś jest już duży. "Mój skarb"

Małgorzata Kożuchowska wyjechała w góry. Zrobiła zdjęcie synowi. 5-letni Jan naprawdę wyrósł.

Małgorzata Kożuchowska należy do grona tych gwiazd, które konsekwentnie chronią swojej prywatności. W wywiadach nie porusza tematów związanych z mężem czy synem, a na Instagramie bardzo rzadko wrzuca z nimi zdjęcia. Czasem jednak zdarzają się wyjątki. Kilka dni temu opublikowała na Instagramie piękne ujęcie pięciolatka. Fani byli zachwyceni.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska żegna się z "Rodzinką.pl":

Małgorzata Kożuchowska pokazała nowe zdjęcie syna

Pamiątkowa fotografia Jana z gór chętnie komentowana była przez fanów. Oczywiście Małgorzata nie pokazała twarzy chłopca, a ujęcie zrobione zostało, kiedy chłopiec stał do mamy tyłem i podziwiał krajobraz.

Mój Skarb - napisała pod postem.
 

Fani zgodnie przyznali, że chłopiec bardzo wyrósł, a czas spędzony z mamą to piękne chwile. 

Zdobywca gór i serc Pani fanów, Pani Małgosiu.
Duży ten skarb.
Zazdroszczę tego czasu! Dzieci szybko dorastają, ale nadal są the one and only.

Choć Kożuchowska jest niezwykle zapracowaną gwiazdą, w najbliższym czasie będzie miała więcej czasu dla rodziny. W czwartek poinformowała, że Telewizja Polska niespodziewanie zdecydowała o zakończeniu produkcji "Rodzinki.pl", w którym aktorka grała od przeszło dziewięciu lat. Sprawę skomentowały dla nas inne gwiazdy produkcji. Tomasz Karolak wyznał, że w planach był jeszcze jeden sezon serialu, a Olga Kalicka o wszystkim dowiedziała się od nas.

O Jezu, co?! Naprawdę? O niczym nie wiedziałam. Od rana nie patrzyłam w telefon, zajmowałam się synkiem. Jakiś czas temu dostałam przecież telefon z zapytaniem o dyspozycyjne dni, by przyjechać na plan.

Najbardziej emocjonalnie zareagował jednak Adam Zdrójkowski, który dziękując fanom, nagrał wideo i popłakał się. Nic dziwnego, w końcu razem z najmłodszymi bohaterami dorastał na planie "Rodzinki.pl".

CW