Tomasz Karolak o zakończeniu produkcji "Rodzinki.pl": Dowiedziałem się na urlopie [TYLKO U NAS]

Jak poinformowała w czwartek Małgorzata Kożuchowska, Telewizja Polska podjęła decyzję o zakończeniu produkcji "Rodzinki.pl". Sprawę komentuje dla Plotka Tomasz Karolak.

Wiosenna ramówka zbliża się wielkimi krokami. Niestety dla fanów "Rodzinki.pl" nie mamy zbyt dobrych wieści. Od marca do czerwca TVP będzie emitować ostatni już sezon serialu. O zakończeniu produkcji poinformowała w czwartek na Instagramie Małgorzata Kożuchowska. Sprawę zdążyła skomentować już dla Plotka Olga Kalicka, która o wszystkim dowiedziała się od naszego redaktora. Inaczej było w przypadku Tomasza Karolaka

Zobacz wideo Tomasz Karolak na ramówce TVN zaśpiewał z Violą Kołakowską

Tomasz Karolak o zakończeniu produkcji "Rodzinki.pl"

"Rodzinka.pl" emitowana była od 2011 roku. Polacy pokochali rodzinę Boskich i co tydzień z wielką chęcią śledzili kolejne ich przygody. Głową rodziny był Ludwik, w którego wcielał się Tomasz Karolak. Udało nam się skontaktować z aktorem. 

Mogę powiedzieć tylko to, że dowiedziałem się od produkcji, będąc na urlopie.

Karolak zdradził również, że koniec serialu produkcja planowała na 17. sezonie. Nastąpiły zmiany i to najbliższy, wiosenny sezon, będzie tym ostatnim.

Mieliśmy kończyć na 17. sezonie, więc przerwa w trakcie 16. jest lekkim zaskoczeniem - zdradził Plotkowi.

Będziecie tęsknić za przygodami rodziny Boskich? My tak. Rzadko zdarza się, by aktorzy tak świetnie potrafili się ze sobą zżyć i wykreować prawdziwą polskiej rodziny. Przypomnijmy, gwiazdami produkcji byli: Małgorzata Kożuchowska (Natalia Boska), Tomasz Karolak (Ludwik Boski), Maciej Musiał (Tomasz Boski), Adam Zdrójkowski (Jakub Boski), Mateusz Pawłowski (Kacper Boski), Olga Kalicka (Magda), Wiktoria Gąsiewska (Agata), Julia Wieniawa (Paulina) i Agata Kulesza (Marysia).

CW