To nie Małgorzata Kożuchowska miała zagrać Natalię Boską w "Rodzince.pl". Producentka serialu marzyła o innej aktorce

Jak się okazuje serial "Rodzinka.pl" skrywa wiele tajemnic. Rola Natalii Boskiej na początku miała wyglądać inaczej.

"Rodzinka.pl" od prawie 10 lat była emitowana na antenie TVP. Niestety ku zaskoczeniu wszystkich nie będzie kontynuowana. Po tylu latach okazuje się, że uwielbiana rodzina Boskich skrywa wiele tajemnic, w tym jedną, która zdecydowanie jest najgorętsza.

Która aktorka miała zagrać w "Rodzince.pl"?

Producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke w wywiadzie dla portalu plejada.pl zdradziła, że Kożuchowska nie była jej pierwszą kandydatką na rolę Natalii Boskiej.

Moją pierwszą kandydatką była Agnieszka Dygant. Ona, stety lub niestety, przyjęła wtedy propozycję zagrania w "Prawie Agaty". Musiałam więc szukać dalej. Zaczęłam rozmowy z Małgosią Kożuchowską i jej agentem Jurkiem Gudejką. Małgosia uwierzyła w ten projekt i postanowiła odejść z "M jak miłość", żeby w pełni oddać się pracy na planie "Rodzinki.pl" - mówi w rozmowie z portalem.

Dodatkowo producentka wyznała, skąd wzięła się nazwa kultowej rodziny Boskich.

Co zabawne, jej bohaterka w "Rodzince.pl" przez zupełny przypadek nazywa się Boska. Po prostu Małgosia wypadła na zdjęciach próbnych bosko i rymując to słowo z jej nazwiskiem, wymyśliłam, że będzie Boską Kożuchowską.

Dorota Kośmicka-Gacka odkryła wielu aktorów, którzy dziś mogą szczycić się ogromną sławą i popularnością. Stoi za sukcesem Macieja Musiała czy Tomasza Kota. Jak sama wspomina, jej największe odkrycie to zdecydowanie Agnieszka Dygant, której zaproponowała rolę w serialu "Niania".

Myślę, że jest wielu takich. Chociażby Agnieszka Dygant. Organizowałam castingi do głównej roli w "Niani", przychodziły kolejne aktorki, a ja byłam załamana, bo ciągle czułam, że to nie jest to, czego szukam. I przypadkiem obejrzałam odcinek "Na dobre i na złe", w którym Agnieszka Dygant grała salową. Absolutnie się w niej zakochałam i od razu zaprosiłam ją na casting.

Dla widzów i aktorów tak nagłe zakończenie jednej z najpopularniejszych produkcji to ogromne zaskoczenie. Była to decyzja z dnia na dzień, i nikt się jej nie spodziewał. Większość serialowych gwiazd, w mediach społecznościowych z ogromnym żalem żegna się z planem serialu.

Zobacz wideo

Jednak jak wiemy, Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak nie muszą się zbytnio martwić, ponieważ jak opublikował w środę "Super Express", Telewizja Polska szykuje kinowy hit właśnie z małżeństwem Boskich w rolach głównych.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.