Małgorzata Kożuchowska kończy 49 lat. W urodzinowym poście zapewnia: Człowiek z wiekiem dziecinnieje. Zdradziła, na jaki prezent liczy

27 kwietnia Małgorzata Kożuchowska kończy 49 lat. Już dzień wcześniej wspomniała jednak o swoich urodzinach. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo życzeń.

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama i uwielbia być z fanami w stałym kontakcie. W ciągu pięciu tygodni na izolacji zdążyła na przykład zrobić już kilka transmisji na żywo. Zapraszając na kolejną, urodzinową, wspomniała o pewnej refleksji, jaka jej ostatnio towarzyszy. Pod nowym zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo życzeń. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję

Małgorzata Kożuchowska świętuje wigilię swoich urodzin

27 kwietnia aktorka skończyła 49 lat. Dzień wcześniej, w wigilię swoich urodzin opublikowała nowe selfie. Do zdjęcia zapozowała z maskotką i stwierdziła, że z wiekiem człowiek dziecinnieje. 

Człowiek z wiekiem dziecinnieje... Taka refleksja w wigilię urodzin. Jutro zapraszam Was na urodzinowego live’a o 21:00! Wpadajcie! - napisała.

Korzystając z zainteresowania nowym zdjęciem, Kożuchowska wspomniała o swojej akcji, z którą wystartowała w dniu, w którym liczba jej obserwatorów na Instagramie przekroczyła milion

Koniecznie zajrzyjcie na moją zbiórkę na @siepomaga, gdzie ciągle zbieramy pieniądze na laptopy dla dzieci z najuboższych rodzin, żeby mogły się uczyć. Wasze wpłaty będą dla mnie najpiękniejszym prezentem urodzinowym!
 

Pod zdjęciem nie brakowało pięknych życzeń. Okazuje się, że wiele fanek ma urodziny w tym samym dniu, co ich idolka.

Pani Małgosiu, ja też mam jutro urodziny. Wszystkiego Najlepszego dla Pani.
Pani Małgosiu, razem obchodzimy urodziny. 27 kwiecień to mój dzień urodzin. A ja Pani życzę wszystkiego co najlepsze.
Wszystkiego najlepszego Małgosiu, dużo miłości. „U schyłku życia tylko z miłości będziemy rozliczeni” św. Jan od Krzyża ?? - napisał z kolei branżowy kolega Gosi, Misiek Koterski.

Redakcja Plotka również przyłącza się do życzeń i życzy aktorce i jej rodzinie dużo zdrowia!  

Więcej o: