Ilona Łepkowska wspomina ostatnią rozmowę z Małgorzatą Kożuchowską. Nie należała ona do miłych

Ilona Łepkowska opowiedziała, jak dowiedziała się o rezygnacji Małgorzaty Kożuchowskiej z serialu "M jak miłość". Nie tak wyobrażała sobie to pożegnanie.

Ilona Łepkowska jest główną scenarzystką serialu "M jak miłość", który od ponad 20 lat możemy oglądać na antenie TVP 2. To ona stworzyła całą serialową rodzinę Mostowiaków i ich przyjaciół. Choć na przełomie wielu lat, większość głównych aktorów pożegnała się z produkcją, scenarzystka wspomina zakończenie współpracy z Małgorzatą Kożuchowską, która wcieliła się w rolę Hanki Mostowiak. Okazuje się, że ich pożegnanie nie należało do najmilszych.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję

Ilona Łepkowska wspomina ostatnią rozmowę z Małgorzatą Kożuchowską

Ilona Łepkowska w rozmowie z portalem fakt.pl wyznała, że o odejściu Kożuchowskiej dowiedziała się z... internetu. Aktorka na początku postanowiła poinformować swoich fanów, a dopiero później produkcję serialu.

O odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej dowiedziałam się z internetu. Zadzwoniła do mnie później w tym samym dniu. Mówi do mnie: Ilona, pewnie już wiesz. Odpowiedziałam, że wiem, ale problem w tym, że nie od niej bezpośrednio. To było najbardziej bolesne - wyznała.

Mimo to producentka i scenarzystka zapewniła, że rozumie decyzję aktorki i nie ma do niej żalu.

Sam fakt odejścia mnie nie bolał, bo każdy ma do tego prawo. Ona jako Hanka Mostowiak zagrała już wszystko, poczuła się zaszufladkowana i nie miała motywacji. Chodzi tylko o formę pożegnania. Nie chowam jednak do niej urazy - skwitowała.

Małgorzata Kożuchowska z serialu "M jak miłość" odeszła u szczytu swojej kariery. Jej decyzja okazała się wręcz idealna, ponieważ po rezygnacji, posypały się propozycję pracy dla aktorki. Przypomnijmy, że później zadebiutowała w serialu "Rodzinka.pl", w roli Natalii Boskiej. Dodatkowo mogliśmy zobaczyć ją na dużym ekranie w wielu filmach Patryka Vegi.

Więcej o:
Komentarze (68)
Ilona Łepkowska wspomina ostatnią rozmowę z Małgorzatą Kożuchowską. Nie należała ona do miłych
Zaloguj się
 • ttako

  Oceniono 47 razy 41

  Aktorką to jest np. Pani Kulesza, Pani Janda... Nie mieszajcie pojęc- co innego aktorstwo, a co innego bycie w serialach i na zlotach pissu.

 • mustermann

  Oceniono 35 razy 31

  Dokonania aktorskie Kożuchowskiej vel Mostowiak są imponujące, podobnie jak poziom scenariusza Łepkowskiej. Obie panie osiągnęły już wszystko. Wszystko na co było je stać.

 • pedro.666

  Oceniono 29 razy 27

  Za karę skończyła w kartonach

 • led47

  Oceniono 30 razy 26

  Kozuchowska i kariera? Lizodupstwo .

 • okkh

  Oceniono 27 razy 25

  Wow , zagrała u samego Patryka Vegi !!!! Gratulacje , szczyt kariery !!!!!

 • 0roman0

  Oceniono 20 razy 20

  Niech mi ktoś powie co za sukcesem jest odejście z jednej telenoweli do innej telenoweli i na dodatek role w filmach polskiego Tarantino? Dla mnie role w serialach (ale nie telenowelach) mogą być odskocznią i dobra zabawą dla aktorów w przerwach pomiędzy występami w teatrach lub ciekawych filmach fabularnych. Tak jak np Al Pacino i Hunters, J. Lange i K. Bates w American Horror Story, W. Harrelson i M. McConaughey w Detektywie czy J. Roberts w Homecoming i M. Streep w Wielkich kłamstewkach ale nie M. Kożuchowska w Rodzince. Litości.

 • nobody_is_perfect

  Oceniono 19 razy 19

  "Dodatkowo mogliśmy zobaczyć ją na dużym ekranie w wielu filmach Patryka Vegi."
  Tak dokładnie to zagrała u Vegi w dwóch filmach, z czego jeden był nakręcony dla Showmaxa i nie był na dużym ekranie, chyba że chodzi o taki większy niż 21 cali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX