Ilona Łepkowska wspomina ostatnią rozmowę z Małgorzatą Kożuchowską. Nie należała ona do miłych

Ilona Łepkowska opowiedziała, jak dowiedziała się o rezygnacji Małgorzaty Kożuchowskiej z serialu "M jak miłość". Nie tak wyobrażała sobie to pożegnanie.

Ilona Łepkowska jest główną scenarzystką serialu "M jak miłość", który od ponad 20 lat możemy oglądać na antenie TVP 2. To ona stworzyła całą serialową rodzinę Mostowiaków i ich przyjaciół. Choć na przełomie wielu lat, większość głównych aktorów pożegnała się z produkcją, scenarzystka wspomina zakończenie współpracy z Małgorzatą Kożuchowską, która wcieliła się w rolę Hanki Mostowiak. Okazuje się, że ich pożegnanie nie należało do najmilszych.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję

Ilona Łepkowska wspomina ostatnią rozmowę z Małgorzatą Kożuchowską

Ilona Łepkowska w rozmowie z portalem fakt.pl wyznała, że o odejściu Kożuchowskiej dowiedziała się z... internetu. Aktorka na początku postanowiła poinformować swoich fanów, a dopiero później produkcję serialu.

O odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej dowiedziałam się z internetu. Zadzwoniła do mnie później w tym samym dniu. Mówi do mnie: Ilona, pewnie już wiesz. Odpowiedziałam, że wiem, ale problem w tym, że nie od niej bezpośrednio. To było najbardziej bolesne - wyznała.

Mimo to producentka i scenarzystka zapewniła, że rozumie decyzję aktorki i nie ma do niej żalu.

Sam fakt odejścia mnie nie bolał, bo każdy ma do tego prawo. Ona jako Hanka Mostowiak zagrała już wszystko, poczuła się zaszufladkowana i nie miała motywacji. Chodzi tylko o formę pożegnania. Nie chowam jednak do niej urazy - skwitowała.

Małgorzata Kożuchowska z serialu "M jak miłość" odeszła u szczytu swojej kariery. Jej decyzja okazała się wręcz idealna, ponieważ po rezygnacji, posypały się propozycję pracy dla aktorki. Przypomnijmy, że później zadebiutowała w serialu "Rodzinka.pl", w roli Natalii Boskiej. Dodatkowo mogliśmy zobaczyć ją na dużym ekranie w wielu filmach Patryka Vegi.

Więcej o: