Taco Hemingway i Quebonafide nagrali charytatywny #Hot16Challenge. We wspólnym numerze zdissowali Filipa Chajzera i Agatę Dudę

Akcja #Hot16Challenge vol. 2 cieszy się niesłabnącą popularnością. Ostatnio dołączył do niej duet Taconafide.

Fani rapu z pewnością pamiętają #Hot16Challenge. Po 6 latach akcja wróciła do sieci. Biorący w niej udział raperzy (i nie tylko) przekazują przy okazji pieniądze na służbę zdrowia. Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że uczestnicy #Hot16Challenge nagrywają 16 wersów, a następnie nominują kolejne osoby.

Zobacz wideo Qeubonafide wrócił do starego wizerunku

Taco Hemingway i Quebonafide znów nagrywają razem

Reaktywacja #Hot16Challenge od kilku dni cieszy się niesłabnącą popularnością. Co ciekawe, tym razem uczestniczą w niej nie tylko raperzy, ale też inne osoby ze świata show-biznesu. Swoją zwrotkę nagrali już między innymi Norbi i Krzysztof Gonciarz.

Rekordy popularności bije wspólne nagranie duetu Taconafide, czyli Taco Hemingwaya i Quebonafide. Przypomnijmy, że panowie mają na koncie wspólną płytę i trasę koncertową, a prywatnie są przyjaciółmi. Ich filmik został odtworzony ponad 400 tysięcy razy w zaledwie 9 godzin. W swojej zwrotce Taco nawiązał do żenującego zachowania Filipa Chajzera sprzed kilku miesięcy.

Ja przed bójką się nie jąkam fi-fi-fighter, ty atak paniki masz jak Filip Chajzer.

Chodzi oczywiście o kontrowersyjny odcinek "Dzień Dobry TVN", w którym prezenter sparodiował osoby cierpiące na zaburzenia lękowe. Dalej Taco wspomniał o "milczącej" pierwszej damie, co zapewne jest nawiązaniem do Agaty Dudy, która nie wypowiada się na społecznie ważne dla kobiet tematy.

Fifi pierwsza dama większość czasu spędzam milcząc.
 

Wspólne nagranie Taco i Quebo z miejsca stało się viralem. Co ciekawe, panowie nominowali do dalszej zabawy między innymi Dawida Podsiadło, z którym wcześniej nagrali remix do hitu "Tamagotchi". Muzyk nie odpowiedział jeszcze na wyzwanie swoich kolegów, ale coś nam mówi, że to tylko kwestia czasu. Jesteśmy ciekawi, jak Dawid sprawdzi się w roli rapera.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.