Quebo świętuje sukces nowego utworu z Taco i Igą Lis. Raper drastycznie się zmienił

Quebo dodał na InstaStories relację, na której pokazał, jak świętuje sukces piosenki "Jesień". Utwór od razu pojawił się na 2. miejscu na karcie Na Czasie na YouTube. Z raperem cieszyli się jego przyjaciele, w tym Taco Hemingway i Iga Lis.
Zobacz wideo

W tym tygodniu Quebo wydał swój najnowszy singiel oraz teledysk do niego. "Jesień" szybko wskoczyła na 2. miejsce na karcie Na Czasie na YouTube. Po jednym dniu zajęła 1. miejsce z wynikiem 1,5 mln wyświetleń! To bez wątpienia wielki sukces. Raper nie ukrywa, że jest bardzo zadowolony i dumny.

Quebo dziękuje fanom za sukces "Jesieni"

Utwór wywołał oczywiście niemałe poruszenie. Największym zainteresowaniem cieszy się sam Quebo, który pojawił się w teledysku. Do tej pory jego znakiem rozpoznawczym było ciało pokryte tatuażami. W najnowszym klipie jednak ich zabrakło! Raper do tego założył okulary, co mocno ugrzeczniło jego wizerunek. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Quebo postanowił podziękować fanom. Nagrał dla nich InstaStories, w którym wyraził swoją wdzięczność za to, że tak ciepło przyjęli jego nowy utwór.

Cześć. Chciałem bardzo serdecznie wszystkim podziękować za 2. miejsce na karcie Na Czasie - zwrócił się do fanów.

Następnie poinformował, że na YouTube można odsłuchać jego utwór, a swoją wypowiedź zakończył słowami:

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie.

W relacji pokazał także zdjęcia z osobami, z którymi świętował sukces. Pojawił się m.in. Taco Hemingway oraz jego dziewczyna, czyli Iga Lis.

Z kumpelą - napisał Quebo.

Quebo z Igą Lis i TacoQuebo z Igą Lis i Taco Screen z Instagram.com/ quebahombre

Na InstaStories zabrakło jednak Natalii Szroeder, z którą spotyka się od ponad dwóch lat i która zaśpiewała w "Jesieni". Być może jednak to ona leży w łóżku z raperem, które to ujęcie znalazło się na końcu relacji. Trudno to jednak stwierdzić na 100 proc., gdyż widać tylko włosy.

Quebo cieszy się z sukcesuQuebo cieszy się z sukcesu Screen z Instagram.com/ quebahombre

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.