Wykształcenie Quebonafide jest naprawdę zaskakujące. Nawet nie spodziewaliśmy się, że mógł studiować właśnie taki kierunek

Kuba Grabowski, czyli słynny Quebonafide, od kilku lat robi karierę jako raper. Jego wykształcenie nie wskazywało jednak, że pójdzie w tę stronę.

Quebonafide to bez dwóch zdań jeden z najbardziej wyrazistych, a zarazem najpopularniejszych raperów w Polsce. Ogólnopolską rozpoznawalność zapewniły mu związek z Natalią Szroeder i przebój "Tamagotchi" nagrany wspólnie z Taco Hemingwayem. Muzyka jest życiową pasją Kuby Grabowskiego, bo tak naprawdę nazywa się raper, jednak jeszcze kilka lat temu kształcił się w zupełnie innym kierunku.

Zobacz wideo

Quebonafide filozof

Raper podbił serca fanów nie tylko swoim tekstami, ale też charakterystycznym wizerunkiem. Jego znaki rozpoznawcze to tatuaże i do niedawna kolorowe włosy. Tym bardziej zaskakujący jest fakt, że w przeszłości studiował... filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Może własnie to tłumaczy głębię niektórych kawałków?

W ubiegłym roku Quebonafide zrobił sobie przerwę w karierze. Jego decyzja była spowodowana śmiercią Mac Millera. Były chłopak Ariany Grande inspirował rapera z Ciechanowa.