Wykształcenie Quebonafide jest naprawdę zaskakujące. Nawet nie spodziewaliśmy się, że mógł studiować właśnie taki kierunek

Kuba Grabowski, czyli słynny Quebonafide, od kilku lat robi karierę jako raper. Jego wykształcenie nie wskazywało jednak, że pójdzie w tę stronę.

Quebonafide to bez dwóch zdań jeden z najbardziej wyrazistych, a zarazem najpopularniejszych raperów w Polsce. Ogólnopolską rozpoznawalność zapewniły mu związek z Natalią Szroeder i przebój "Tamagotchi" nagrany wspólnie z Taco Hemingwayem. Muzyka jest życiową pasją Kuby Grabowskiego, bo tak naprawdę nazywa się raper, jednak jeszcze kilka lat temu kształcił się w zupełnie innym kierunku.

Quebonafide filozof

Raper podbił serca fanów nie tylko swoim tekstami, ale też charakterystycznym wizerunkiem. Jego znaki rozpoznawcze to tatuaże i do niedawna kolorowe włosy. Tym bardziej zaskakujący jest fakt, że w przeszłości studiował... filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Może własnie to tłumaczy głębię niektórych kawałków?

W ubiegłym roku Quebonafide zrobił sobie przerwę w karierze. Jego decyzja była spowodowana śmiercią Mac Millera. Były chłopak Ariany Grande inspirował rapera z Ciechanowa.

Więcej o:
Komentarze (44)
Wykształcenie Quebonafide jest naprawdę zaskakujące. Nawet nie spodziewaliśmy się, że mógł studiować właśnie taki kierunek
Zaloguj się
 • Gość: Pan Cogito

  Oceniono 45 razy 39

  Lekko zaskakujące by było jakby skończył (podkreślam skończył) np. Automatykę-Robotykę, Mechanikę Kwantową, albo np. którys z kierunków medycznych (pomijając wyższe szkoły pielęgniarstwa i marketingu). Studiowanie kierunku humanistycznego w przypadku artysty (obiektywnie - w ten sposób zarabia na życie) jest zaiste turbo zaskakujące.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 23 razy 23

  "Kuba Grabowski, czyli słynny Quebonafide.."
  "Ogólnopolską rozpoznawalność zapewniły mu związek z Natalią Szroeder i przebój "Tamagotchi" nagrany wspólnie z Taco Hemingwayem"

  gdzie sa granice tej zenady?

 • Gość: gość

  Oceniono 22 razy 22

  Ja kiedyś przechodziłem koło Sorbony

 • przemek_81

  Oceniono 16 razy 16

  "Jego znaki rozpoznawcze to tatuaże", serio? Teraz to na każdej wsi robią tatuaże.

 • Gość: jako gość

  Oceniono 19 razy 15

  Jakiś blokers w obwisłych portkach spłodził dla Gazety wybitny artykuł o jakimś innym blokersie w obwisłych portkach

 • Gość: filozof

  Oceniono 13 razy 13

  tekst napisany przez pre gimba ktoremu slowo "filozof" kojarzy sie ze starcem z dluga siwa broda ktory zyl gdzies w okolicach aten 2300 lat temu .....

 • Jan Winnicki

  Oceniono 17 razy 13

  Napisali, że studiował, ale nie napisali czy skończył. Wniosek z tego, że nie skończył, więc posiada wykształcenie średnie.

 • 162tony

  Oceniono 14 razy 12

  Taki żarcik...

  Quebonafide czyli Kuba Grabowski wraz z Natalią Szroeder właściwie Natalią Gnur odwiedzili Taco Hemingwaya czyli Filipa Szcześniaka który wraz z Natką Green czyli Natalią Snurą nagrywali...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX