Quebonafide ma nową fryzurę. "Wygląda jak wkurzony Chopin po koncercie". Naszym zdaniem trochę Mickiewicz, a trochę Mostowiak

Quebonafide ma nową fryzurę. Fani porównali go do Fryderyka Chopina. Są też opinie, że wygląda jak Marek Mostowiak czy Edward ze "Zmierzchu".
Zobacz wideo

Quebonafide jest od kilku lat na fali popularności. Raper może się pochwalić wieloma muzycznymi sukcesami. Jego drugi solowy album "Ezgotyka" pokrył się potrójną platyną, co oznacza, że krążek ma ponad 90 tysięcy sprzedanych kopii. Artysta nie tylko wyróżnia się oryginalną twórczością, ale również niepowtarzalnym wizerunkiem. Tatuaże na całym ciele i twarzy to dopiero początek. Hitem są jego fryzury.

Quebonafide zapuścił włosy

Najnowsze zdjęcie rapera, na którym widać że ma długie włosy, zostało szumnie skomentowane w internecie. Fani Quebo nie mogą się zdecydować, do kogo jest podobny. Jednak do tej pory najwięcej osób porównało muzyka do Fryderyka Chopina.

Wygląda jak wkurzony Chopin po nieudanym koncercie.

QuebonafideQuebonafide screen Instagram/krzy.krzysztof

Zaś inni internauci widzą w nim m.in. Harry'ego Pottera, Edwarda Cullena ze "Zmierzchu", a nawet Marka Mostowiaka z "M jak miłość".

Polski Joe Jonas.
Prawie jak Ambroży Kleks.
To Harry Potter?
Totalnie Marek Mostowiak.
On wygląda jak Ted Bundy.
Mnie to przypomina Edwarda ze "Zmierzchu"! Może być zatem Pattinsonafide.

A Wam, kogo przypomina?

JP