Quebonafide chce ożenić się ze Szoeder "choćby jutro", a ją to przeraża. "Dla Natalii na razie najważniejsza jest kariera"

Quebonafide chce poślubić Natalię Szroeder? Ta ponoć jest przerażona tą wizją.
Zobacz wideo

W marcu pojawiły się informacje, że Quebonafide i Natalia Szroeder są parą. Wszystko przez wspólne zdjęcie z meczu. Kilka miesięcy później piosenkarka potwierdziła, że faktycznie spotyka się z raperem

Quebonafide planuje ślub z Natalią Szroeder?

Choć pojawiły się z czasem ich wspólne zdjęcia, na których nie kryli czułości, to z czasem o związku zrobiło się cicho. Niektórzy nawet podejrzewali, że Que i Natalia się rozeszli. Ich związek cały czas ma się dobrze. Według doniesień portalu Fakt24, nawet do tego stopnia, że ponoć Quebonafide planuje poślubić Natalię.

Niedawno podczas rozmowy Kuba oznajmił Natalii, że jest gotowy żenić się choćby następnego dnia. Bardzo się zdziwiła. Dla niej to za wcześnie, z Kubą jest przecież raptem od początku roku - czytamy.

Szroeder jest podobno zaskoczona pomysłem. Jak na razie ona nie planuje podejmować tak ważnych decyzji. 

On jest rodzinną osobą, chciałby nawet mieć już dziecko. Ale na razie nic z tego. Dla Natalii na razie najważniejsza jest kariera.  Myśl, że miałaby już być żoną i matką, paraliżuje ją. Do tematu założenia rodziny nie chce wracać przez najbliższych kilka lat - mówi Faktowi znajomy piosenkarki.

Wygląda na to, że do ślubu w takim razie prędko nie dojdzie. 

MT