Natalia Kukulska opublikowała nowe zdjęcia córki z okazji 15. urodzin. Fani jednogłośni: Identyczne, nie do odróżnienia

4 maja starsza córka Natalii Kukulskiej obchodzi 15 urodziny. Z tej okazji dumna mama opublikowała w sieci nowe zdjęcia Ani. Internauci dostrzegli ogromne podobieństwo pomiędzy obiema paniami.

Natalia Kukulska od dwudziestu lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim. Owocem miłości artystki i jej ukochanego, Michała, jest trójka dzieciJan, Ania oraz Laura. Starsza córka wokalistki skończyła właśnie 15 lat. Z tej okazji szczęśliwa mama podzieliła się z obserwatorami zdjęciami nastoletniej pociechy.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie.

Natalia Kukulska opublikowała zdjęcia starszej córki, Ani

4 maja starsza córka artystki świętuje swoje 15. urodziny. Z tej okazji Kukulska postanowiła udostępnić w sieci serię wyjątkowych fotografii swojej pociechy. Piosenkarka złożyła jej pełne troski i matczynej miłości życzenia:

Urodzinowa, urodziwa, urokliwa. Moje 15-letnie szczęście! Kiedy tak wyrosło, że na szerokie wody się rwie. KochAniu, byś zawsze była bezpieczna i pełna radości życia!
 

Musimy przyznać, że wykonane w plenerze zdjęcia Ani są naprawdę piękne - znajdziecie je w naszej galerii. Sama zaś córka Natalii Kukulskiej zachwyca swoją naturalnością. Fani piosenkarki także docenili urodę nastolatki, a część z nich dostrzegła uderzające podobieństwo pomiędzy córką i mamą.

Serdeczności i spełnienia marzeń Aniu! Obie piękne jesteście.
Jej, identyczne - nie do odróżnienia.
Przepiękne z Was kobietki. Aniu, wszystkiego dobrego - czytamy w komentarzach.

Plotek również dołącza się do życzeń! 

Natalia Kukulska - rodzina

Przypomnijmy, że rodzina jest dla Natalii Kukulskiej niezwykle ważna, a artystka troszczy się o zdrowie swoich bliskich. Chociaż na ogół piosenkarka strzeże swej prywatności, to czasami nie omieszka się opublikować uroczych zdjęć ze swoimi dziećmi. Ostatnio mieliśmy też okazję dowiedzieć się nieco więcej na temat relacji wokalistki z teściową.