Natalia Kukulska opowiedziała o relacji z teściową. Jedna kwestia była dla niej problematyczna. "Miałam duży opór"

Natalia Kukulska jest szczęśliwą mężatką, a jej kontakty z teściową należą do bardzo udanych. Pewna rzecz na początku znajomości z mamą ukochanego była jednak dla piosenkarki dość problematyczna.

Natalia Kukulska od dwudziestu lat jest szczęśliwą mężatką. Wraz z ukochanym, Michałem Dąbrówką, wychowuje troje dzieci: dwudziestoletniego Jana, piętnastoletnią Annę oraz  trzyletnią Laurę, z którą uwielbia kreatywnie spędzać czas. Chociaż piosenkarka bardziej niż o życiu prywatnym woli informować swoich fanów o zawodowych dokonaniach, to czasami zrobi wyjątek. Tym razem mieliśmy szansę dowiedzieć się nieco więcej o jej relacji z teściową.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie.

Natalia Kukulska opowiedziała o relacji z teściową

Przypomnijmy, że Natalia Kukulska jest córką polskiej piosenkarki, Anny Jantar. Gwiazda zginęła tragicznie 40 lat temu - w katastrofie lotniczej. Natalia, jako zaledwie czteroletnia dziewczynka, straciła osobę, której nikt nie jest w stanie zastąpić. Nic więc dziwnego, że zgodne z obyczajami zwracanie się per "mamo" do teściowej początkowo było dla wokalistki niekomfortowe. Dla "Na żywo" artystka opowiedziała:

Miałam duży opór. I to nie dlatego, że nie darzyłam jej uczuciem. To było dla mnie nowe, obce słowo. Szczerze mówiąc, myślałam, że teściowa zaproponuje mi przejście na ty. Ale ona czekała, aż ja się przełamię. Powoli, z pewnym wstydem zaczęłam tak do niej mówić" - powiedziała w "Na żywo" artystka.

Mama Michała Dąbrówki wspominała za to pierwsze spotkanie z przyszłą synową. Zaskoczyło ją, że w bezpośrednim kontakcie Natalia Kukulska niczym nie przypomina znanej ze sceny i z telewizji charyzmatycznej gwiazdy:

Miałam inne wyobrażenie o Natalii. W telewizji wyglądała inaczej, a tu przyszła niezwykle skromna, nieśmiała osoba. Już wtedy Michał dał nam do zrozumienia, że to jest poważny związek - opowiedziała.

Cieszymy się, że relacja obu pań kwitnie. To budujące, że relacje synowej i teściowej mogą odbiegać od stereotypów.