Natalia Kukulska świętuje 20. rocznicę związku. Dodała poruszający wpis. Komentują gwiazdy: Gratulacje, cudownie

Natalia Kukulska świętuje 20. rocznicę małżeństwa z Michałem Dąbrówką. Z tej okazji dodała poruszający wpis na Instagramie.

20 lat temu Natalia Kukulska poślubiła swojego ukochanego Michała Dąbrówkę. Poznali się w latach 90., a w 1997 roku wydali płytę, nad którą wspólnie pracowali. 12 lutego 2000 roku stanęli na ślubnym kobiercu i do tej pory tworzą jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie. Co prawda stronią od mediów i branżowych imprez, jednak co jakiś czas piosenkarka publikuje na Instagramie ich wspólne zdjęcia.

Tak Natalia Kukulska świętowała urodziny:

Zobacz wideo

Natalia Kukulska z mężem

Świetną okazją do kolejnego udostępnienia wspólnego ujęcia jest dwudziesta rocznica ślubu, którą obchodzili w środę. Piosenkarka dodała na profilu post, w którym zdradziła, jak z Michałem pracują na co dzień nad swoim związkiem.

Mamy 20 lat! Nie będę się rozwodzić.... o nas, ani rozczulać nad nami, ale dumna jestem, że nam się udaje iść razem już 20 lat. Czasami to takie proste. Czasami trzeba popracować. Najważniejsze są owoce tego co miedzy nami - trzy boskie istoty [ich dzieci: Jan, Anna i Lauda - przyp. red.] oraz dźwięki i słowa, które udaje nam się wspólnie splatać. Niech tylko będzie zdrowie i proza życia nie podcina nam skrzydeł - to damy radę! Kto, jak nie my? - napisała.

Zobacz teżNatalia Kukulska wyprawiła imprezę urodzinową dla córki. Laura wyglądała prześlicznie! "Cudne kędziorki ma ta śnieżka"

W późniejszym fragmencie wytłumaczyła, dlaczego wybrała akurat tę konkretną piosenkę do postu:

Ps. Przypomniał mi się utwór pt. „Coś więcej”, który stworzyliśmy 10 lat temu na album „Comix”. Włożyłam fragment tej piosenki jako tło dla tego landszaftowego zdjęcia. No bo kiedy, jak nie teraz? My walentynki zawsze świętujemy pierwsi - dodała.
 

Internauci nie ukrywają swojego wzruszenia. Gratulują im wytrwałości i zachwycają się miłością, która ich łączy. Nie zabrakło także komentarzy od innych znanych osób.

Gratulacje, cudownie - napisała Ewa Farna.
Kocham obiedwa cuzamen do kupy! [zach. pis. oryg.]- skomentowała Aleksandra Kwaśniewska.
Gratki! - zwróciła się do nich Sonia Bohosiewicz.

My również dołączamy się do życzeń i gratulacji!

AW