Wygląda na to, że dzieci piosenkarki mają dobre relacje. Świadczy o tym zdjęcie, które syn Natalii opublikował na swoim InstaStory. Pozują w domowych stylizacjach i naprawdę lubią spędzać razem czas. Na zabawnym zdjęciu od razu widać, kto jest starszy. Świadczy o tym przede wszystkim wzrost, co Janek i Ania postanowili postanowili podkreślić.
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka od ponad dwudziestu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Niedawno para obchodziła rocznicę ślubu. Owocem ich miłości jest troje dzieci. Jan w czerwcu skończy 20 lat, Anna ma 15 lat, a najmłodsza, Laura, urodziła się w 2017 roku.
Natalia Kukulska pilnie strzeże swojej prywatności i niezwykle rzadko umieszcza za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcia swoich dzieci. Jednak raz na jakiś czas gwiazda robi wyjątek. Niedawno opublikowała zdjęcia ze swoją najmłodszą córką, Laurą. Tym razem jej syn pochwalił się rodzinną fotografią.
Janek poszedł w ślady sławnych rodziców i dziadków i związał się z muzyką. Podobnie jak tata został perkusistą. Uczył się w Warsztatowej Akademii Musicalowej. Jednak nie jest to jego jedyna pasja. Dąbrówka to człowiek wielu talentów i zajmuje się również rysowaniem. Jego prace można zobaczyć w Internecie. Janek założył oddzielny profil na Instagramie, poświęcony tylko rysunkowi.
Anna jeszcze chodzi do szkoły, ale już rozwija się artystycznie. Jak podaje "Viva!", nastolatka jest członkinią młodzieżowej grupy Żywioły, w której śpiewa i tańczy. Jak sądzicie, czy najmłodsza córka Natalii również zwiąże się z muzyką? Kto wie! Jednak na to będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać, bo Laura ma dopiero trzy lata.
Kaczorowska i Rogacewicz na spektaklu Terrazzino. Niebywałe, jak się zachowali
Baron zabrał głos. Mówi o terapii, detoksie i zapowiada zmiany
Tak mieszkają Krupińska i Karpiel-Bułecka. Nowoczesność w góralskim wydaniu
Koterski kupił sobie nowy samochód i się zaczęło. Poszło o jego słowa o Leszczak
Poruszenie w całym kraju po oburzającym zachowaniu senatora PiS. "Nie ma zgody na takie chamstwo"
TV Republika znów zorganizuje sylwestra. Wiemy, kto na nim wystąpi
Janoszek wygrała w sądzie ze Stanowskim. Dziennikarz już wydał oświadczenie
Dziennikarka TVP zabrała głos po awanturze w Sejmie. Jest też komentarz senatora
Lokal po rewolucji Gessler zaserwował mi wątróbkę i rosół. "Magda, coś ty narobiła?"