Kamerdyner upublicznił ostatni list księżnej Diany, jaki napisała o synach. "To są słowa bezwarunkowej miłości matki"

Po 22 latach od śmierci księżnej Diany na jaw wyszedł list, jaki napisała przed śmiercią. Dotyczy on jej synów.

Księżna Diana zmarła w sierpniu 1997 roku. Nazywano ją "Królową Ludzkich Serc", a jej odejście było wielkim smutkiem dla ludzi na całym świecie. Śledzona przez paparazzich zginęła w wypadku samochodowym we Francji. Mimo że od jej śmierci minęły już 22 lata, to pamięć po niej wciąż jest żywa, a z roku na rok na jaw wychodzą kolejne nieznane dotąd fakty z jej życia. Osobisty kamerdyner księżnej opublikował na Instagramie list, który odręcznie napisała Diana na niespełna rok przed tragiczną śmiercią. 

Księżna Diana: ostatni list

Paul Burrell przez wiele lat był osobistym lokajem księżnej Diany. Po latach służby rodzinie królewskiej przeszedł na zasłużoną emeryturę i zajmuje się podróżami. Na jego Instagramie często można znaleźć unikatowe ciekawostki z życia rodziny królewskiej. Ostatnio opublikował ostatni list, jaki zdążyła napisać księżna o swoich synach. Powstał niecały rok przed śmiercią. 

To są słowa bezwarunkowej miłości matki, które są tak samo aktualne, jak wtedy, gdy napisała je ponad 24 lata temu- podpisał zdjęcie były kamerdyner.

Co napisała księżna Diana w liście? 

Księżna Diana kochała bardzo zarówno księcia Williama i księcia Harry'ego. W swojej ostatniej notce wyrażała swoje nadzieje o ich przyszłości. 

Kocham moich chłopców na śmierć i mam nadzieję, że zasiane przeze mnie nasiona będą rosły i przyniosą potrzebną siłę, wiedzę i stabilność- napisała Diana. 

Sprawdź kilka nieznanych faktów o księżnej Dianie:

RG

Więcej o:
Komentarze (13)
Księżna Diana: kamerdyner pokazał jej ostatni list
Zaloguj się
 • nasster13

  Oceniono 6 razy 4

  wspaniala kobieta, matka, czlowiek...jakże ciężko musiało jej byc z Karolem.., zimnym cynikiem

 • kupidon

  Oceniono 6 razy 2

  wrażliwy intelektualista, nieszczęśliwy bo nie mógł być z kobietą, którą kocha ... jakże ciężko musiało mu być z półgłówkiem, kokietką i niezrównoważoną emocjonalnie histeryczką

 • ikselk

  Oceniono 3 razy 1

  Inteligentny, erudyta, wszechstronnie utalentowany (także maluje obrazy, które mają wielkie wzięcie i utrzymuje z nich swą imponującą działalność dobroczynną) - i pustak po podstawówce, nie odrózniający Moneta od Maneta... Wspołczuję Karolowi.

 • ikselk

  Oceniono 1 raz 1

  Na 4. zdjęciu w galerii jest Diana z dziecmi z przedszkola, w którym pracowała jako panna - A NIE Z SYNAMI! Redaktorzyny.

 • tequila57

  Oceniono 1 raz 1

  gimbaza źle przetłumaczyła (lub translator)
  nie chodziło o stabilność lecz równowagę w życiu

 • byann

  0

  This particular phase in my life is the most dangerous. My husband is planning an accident in my car, brake failure or some serious head injury in order to make the path clear for him to marry Tiggy. Camilla is nothing more than a decoy so we are being used by the man in every sense of the word

 • philosophe

  Oceniono 4 razy 0

  Kazdy ku...szon ma poczucie winy, ktore wyraza sie w egzaltowanej milosci do dzieci. Tylko przeciez kazdemu jest wiadomo, ze kurestwo tej milosci w sposob oczywisty przeczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX