Przedpremierowy pokaz filmu "Avatar: Ogień i popiół" przyciągnął rzeszę gwiazd, które zaskoczyły swoimi stylizacjami. Na czerwonym dywanie dominowały casualowe stylizacje i outfity w odcieniach szarości, choć nie zabrakło też odważnych akcentów kolorystycznych.
Jedną z gwiazd, które zachwyciły na ściance, bez wątpienia była Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka postawiła na klasykę z nutą swobody. Zaprezentowała się w szarej marynarce w pionowe paski, pod którą włożyła białą koszulkę. Naturalne uczesanie i delikatny makijaż sprawiły, że jej stylizacja wyglądała jednocześnie z klasą i na luzie, idealnie wpisując się w premierowy klimat. Również Dawid Woliński zaprezentował się w szarościach. Tego wieczoru postawił na modny, oversize’owy płaszcz zestawiony z ciemnymi spodniami i białymi sneakersami, tworząc look, który łączył elegancję z wygodą. Na czerwonym dywanie pojawił się także Marek Włodarczyk. Aktor wybrał jasnobrązowy płaszcz, niebieskie jeansy i casualowe dodatki, prezentując stylizację, która była jednocześnie elegancka i swobodna. Trzeba przyznać, że takie wydanie bardzo pasuje aktorowi znanemu m.in. z serialu "Kryminalni".
Maria Sadowska w energetycznych odcieniach. Maja Hyży postawiła na nieszablonowość
Na przedpremierowym pokazie filmu "Avatar: Ogień i popiół" nie zabrakło również odważnych wyborów kolorystycznych. Maria Sadowska zdecydowała się na czerwoną puchówkę, zestawioną z luźnymi spodniami i skórzanymi butami, co nadało jej lookowi charakteru i nieoczywistej świeżości.Trzeba przyznać, że wokalistka bardzo wyróżniała się na tle innych gości wydarzenia. Na uwagę zasługiwała również Maja Hyży. Gwiazda zaprezentowała się w sukience w asymetryczne pasy. Niebiesko-brązowe połączenie zestawione z długimi kozakami świetnie się w tym przypadku sprawdziło i podobnie jak Sadowskiej pozwoliło wyróżnić się na tle pozostałych gości eventu. Stylizacja emanowała swobodą i klasą, a jednocześnie nie sprawiała wrażenia przesadnie formalnej. Kto zaprezentował się najlepiej? Zagłosujcie w naszej ankiecie.
Nagła interwencja na koncercie Roksany Węgiel. Przerwała występ i wezwała medyków
Gangster, który brylował na salonach. Przed egzekucją Pershing usłyszał cztery słowa
Tusk odwiedził "polityków" na planie "Rancza", a internauci płaczą ze śmiechu. Hitem komentarz Barcisia
Internet zafascynowany sondami w TV Republika. Ich autorem jest stażysta z Kanady
Solorz hucznie świętował 70. urodziny. Na liście gości dzieci, z którymi niedawno się sądził
"Totalnie nie był sobą". Tak uczestnicy "Hell's Kitchen" po latach oceniają Modesta Amaro
Stachursky pojawił się na scenie "Lata z Radiem" i zszokował widzów. "Kto to jest?"
Rafał Trzaskowski eksperymentuje z wizerunkiem. Na konferencji uwagę przykuwało jedno
Ujawniono, ile wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. Szok, jaka jest różnica między nią a mężem