Była żona Wiśniewskiego, gwiazda "Na dobre i na złe" i inni. Znamy nowych uczestników "Azji Express" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Bartosz Pańczyk
Fani "Azji Express" zacierają ręce na nowe odcinki programu. Plotek dowiedział się, kto w najbliższej odsłonie show będzie widzom dostarczał emocji.

Trwa produkcja nowej edycji "Azji Express", która na antenie TVN ma pojawić się jesienią. Wiadomo, że prowadzącą show, tak jak w przypadku ostatnich odsłon, będzie Daria Ładocha. Plotek niedawno informował, że jedną z uczestniczek programu została Jessiki Mercedes. Znana ekspertka modowa ma w nim wystąpić w parze z bratem Justinem, szefem kuchni i instruktorem jogi. Tymczasem dotarliśmy do kolejnych osób. Nie brakuje zaskoczeń.

Zobacz wideo Chylewska ocenia ucieczki gwiazd do TVP. Szkoda jej?

Głowacki, Adamska i Mandaryna w szóstej edycji "Azji Express"

Dotychczas było też wiadomo, że w "Azji Express" pojawi się zawodnik mieszanych sztuk walki MMA, utytułowany zawodnik grapplingu (walki "na chwyty") i boksu tajskiego - Jan Błachowicz. Mężczyzna w show ma wystąpić razem z kolegą, o czym poinformował niedawno na antenie programu "Dzień dobry TVN". Kto jeszcze zmierzy się w wyścigu po Azji? Przypomnijmy, że najnowsza odsłona słynnej produkcji będzie rozgrywała się w Indonezji. Plotek poznał nazwiska kolejnych uczestników szóstej edycji. Nie zabraknie tam doktora Barta z "Na dobre i na złe" czy uwielbianej odtwórczyni Pati ze "Skazanej".

W nowej edycji "Azji Express" pojawi się Mandaryna, Piotr Głowacki, Aleksandra Adamska i Jacek Jelonek - mówi nam nieoficjalnie informator z TVN.

Krzysztof Rutkowski też skusi się na "Azję Express"?

O swoim możliwym udziale w "Azji Express" mówił też niedawno Krzysztof Rutkowski. Detektyw miałby wystąpić razem z ukochaną żoną. Nie wiadomo jednak, czy finalnie zgodził się wziąć udział w wyścigu. - Dostaliśmy propozycję udziału w programie "Azja Express". Zdjęcia mają być kręcone w Indonezji, która jest mi bardzo dobrze znana i świetnie się tam odnajduję. Pierwsze rozmowy już się odbyły. Jak na razie, więcej nie mogę powiedzieć - mówił w rozmowie z "Super Expressem" detektyw. Przypomnijmy, że do tej pory powstało pięć sezonów programu - trzy zrealizowane w Azji, a dwa w Ameryce Południowej (pod nazwą "Ameryka Express"). Ostatni z nich wygrała Andziaks wraz z mężem Luką Trochonowiczem. Kto tym razem wygra "Azję Express"? Zdjęcia nowych uczestników programu znajdziesz w galerii na górze strony.

Uczestnicy 'Azji Express'.Uczestnicy 'Azji Express'. Fot. Kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.