Kris Adamski pożegnał się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiemy, kto go zastąpi

Niedawno Krzysztof "Kris" Adamski został zwolniony z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W końcu ujawniono, kto będzie jego następcą. Znacie go z "Tańca z Gwiazdami".

Niedawno zakończyła się 18. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Do finału dotarli: Natalia Janoszek, Julia Kamińska, Oskar Cyms i Daria Marx. Show zwyciężył młody wokalista, który był faworytem wielu widzów. Choreografie przygotowywał Krzysztof "Kris" Adamski. Niedawno wyszło na jaw, że nie zobaczymy go w kolejnej odsłonie programu. Choreograf wyznał, że nie była to jego decyzja. Okazało się, że producenci zdążyli już znaleźć zastępstwo. 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zapytana o "czystki" Miszczaka. Szybko wybrnęła

"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy następcę Krisa Adamskiego

Kris Adamski był związany z show "Twoja twarz brzmi znajomo" od pierwszej edycji. Widzowie doceniali jego talent. Okazało się, że nowa dyrekcja Polsatu nie ma sentymentu do wieloletnich pracowników. Na początku maja 2023 roku Kris Adamski został zwolniony. "Nie podano mi argumentów. O nowych propozycjach nic nie wiem. Więcej na ten moment nie napiszę. Jestem zbyt zaskoczony decyzją Miszczaka" - wyznał Plotkowi Kris Adamski.

 

Telewizja Polsat przygotowała oficjalne podziękowanie dla choreografa. "Jego kreatywne pomysły trenerskie przekładały się na barwne występy na scenie, doceniane przez widzów programu" - czytamy w oświadczeniu. W mediach pojawiły się również plotki, że Kris zostanie jurorem w programie "Taniec z Gwiazdami". Choć doniesienia nie były prawdziwe, właśnie z tego show pochodzi następca Adamskiego. Jak możemy dowiedzieć się z komunikatu prasowego, posadę choreografa w "Twoja twarz brzmi znajomo" otrzymał Maciej Zakliczyński, który był związany z "Tańcem z Gwiazdami". Na profilu na Instagramie można przeczytać, że mężczyzna jest również scenarzystą czy reżyserem

"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka o zwolnieniu choreografa

Na temat zwolnienia Krzysztofa Adamskiego wypowiedziały się inne gwiazdy. Wśród nich była Katarzyna Skrzynecka. Aktorka wygrała pierwszą edycję show "Twoja twarz brzmi znajomo", a następnie zasiadała na miejscu jurora. W rozmowie z Plotkiem wyznała, co sądzi na temat całej sytuacji. Nie kryła rozżalenia. "Zwolniono kolejne serce tego programu. Czytam opinie telewidzów pod informacją o zwolnieniu "Krisa". Są oni bardzo rozczarowani i smutni, wyrażając w mniej lub bardziej dosadnych słowach niezadowolenie i niezgodę na zmienianie programu, który lubią" - wyznała. Dodała, że telewizja powinna być dla telewidzów, a obecnie nikt nie liczy się z ich zdaniem. Skrzynecka powiedziała także, że nie popiera obecnych zmian. ZOBACZ TEŻ: "Twoja twarz brzmi znajomo". Domagała ocenił występ Kamińskiej i zażartował kosztem Kozidrak. Nie będzie zadowolona

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.