Polsat zwolnił kolejną osobę z "Twoja twarz brzmi znajomo". "Po 18. edycjach..."

Kolejne zwolnienia w "Twoja twarz brzmi znajomo". Po 18. edycjach pożegnano ważną osobę.

Polsat przeżywa dynamiczne zmiany kadrowe. Stacja zawdzięcza to nowemu dyrektorowi programowemu Edwardowi Miszczakowi. W ten sposób chce on przyciągnąć nową widownię i odświeżyć znane już programy. Ostatnio głośno jest o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". Wielu widzów nie zgadza się z tą decyzją. Nie wiadomo, kto zastąpi prowadzącą. Plotki mówią o Izabeli Janachowskiej. Zwolnienia w Polsacie zaczęły się jednak od innego show. Mowa o programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Najpierw podziękowano Katarzynie Skrzyneckiej, która była jurorką od drugiej edycji. Po tym w geście solidarności z produkcji odszedł prowadzący Piotr Gąsowski. Teraz kolejna osoba żegna się z programem.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zapytana o "czystki" Miszczaka. Szybko wybrnęła

Choreograf żegna się z programem

Format "Twoja twarz brzmi znajomo" jest emitowany od 2014 roku na antenie telewizji Polsat. Show doczekał się łącznie 18 edycji. Przez te wszystkie lata zmieniał się skład jury, trenerzy, a także choreografowie. Jedynie Krzysztof "Kris" Adamski był związany z "TTBZ" od samego początku. Wszystko jednak ma swój koniec. Na Facebooku show poinformowano, że choreograf odchodzi z programu. Nie wiadomo, czy został on zwolniony, czy sam podjął decyzję o zakończeniu przygody z formatem.

Po 18 edycjach nasz wspaniały choreograf Krzysztof Adamski żegna się z "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego kreatywne pomysły przekładały się na fantastyczne występy na naszej scenie. Kris! Dziękujemy za ogromne zaangażowanie przez te wszystkie wspólne lata.

Krzysztof Kris AdamskiKrzysztof Kris Adamski Fot. Facebook/ Twoja twarz brzmi znajomo

Marcin Hakiel w fotelu jurora "Tańca z Gwiazdami"?

Edward Miszczak podobno bardzo mocno liczy, że do "Tańca z Gwiazdami" powróci Marcina Hakiela. W końcu od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek tancerz nie schodzi z pierwszych stron, a wiadomo, że to przyciągnie publikę przed telewizory. Wiadomo, że już w zeszłym roku proponowano mu powrót na parkiet, jednak Hakiel nie był zainteresowany. Znacznie bardziej interesuje go fotel jurora. Plotek dowiedział się, że taka propozycja została złożona tancerzowi. Produkcja czeka na odpowiedź Hakiela i liczy, że w końcu się zgodzi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.