Takich zmian w "Nasz nowy dom" nikt się nie spodziewał. Katarzyna Dowbor żegna się z produkcją

"Nasz nowy dom" bez Katarzyny Dowbor? Trudno to sobie wyobrazić, a jednak. Dziennikarka po dziesięciu latach żegna się z produkcją.

Program "Nasz nowy dom" w ciągu dziesięciu lat zmienił życie wielu polskich rodzin. Uczestnicy otrzymywali nie tylko nowe miejsce do mieszkania, lecz także szansę na lepszą przyszłość. Program cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Polsatu. Ludzie uwielbiają oglądać energiczną Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej, a kierownik budowy Wiesław Nowobilski wystąpił nawet w "Tańcu z gwiazdami". Nadchodzą jednak ważne zmiany w produkcji. W nowym sezonie nie zobaczymy dziennikarki w roli prowadzącej.

Zobacz wideo Obrazki z Londynu przed koronacją: Karol z Lego na Oxford Street, ozdoby w centrum Londynu, Soho gotowe na koronację

Katarzyna Dowbor żegna się z programem "Nasz nowy dom"

8 maja do mediów trafiła informacja, że Katarzyna Dowbor po dziesięciu latach żegna się z programem "Nasz nowy dom". Format był emitowany od 2013 roku na wzór amerykańskiego programu "Dom nie do poznania". W tym czasie ekipa Polsatu wyremontowała prawie 300 domów i mieszkań najbardziej potrzebującym rodzinom w całej Polsce. Telewizja Polsat i twórcy formatu dziękują dziennikarce za dziesięć lat wspólnie przeżywanych historii. Głos zabrał Edward Miszczak.

Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu - powiedział Dyrektor Programowy Telewizji Polsat Edward Miszczak.

Remont w cztery dni jest możliwy? Katarzyna Dowbor zdradziła największą tajemnicę "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor często zdradzała sekrety z produkcji programu. Prezenterka zdradziła m.in., ile tak naprawdę trwa remont budynku czy mieszkania. Potwierdziła, że remonty przeprowadzane są ekspresowo i zazwyczaj trwają pięć dni. Jest to jednak okupione bardzo ciężką pracą ekip budowlanych. "12 godzin to taki standard, ale bywa też 15. Te dni to czas ogromnego spięcia dla ekipy budowlanej, ale też filmowej". Katarzyna Dowbor początkowo sama często uczestniczyła w pracach remontowych. Później jednak z tego zrezygnowała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.