"Love Island". Fani węszą rozstanie Marty i Kamila. To zdjęcie wszystko wyjaśnia

Marta i Kamil z siódmej edycji "Love Island" odpadli tuż przed wielkim finałem. Zaraz po powrocie do Polski nie publikowali żadnych wspólnych fotografii. Czy ich związek przetrwał próbę czasu?

Nie da się ukryć, że siódma edycja "Love Island" należała do bardzo burzliwych. W tym sezonie działo się naprawdę dużo. Zarówno widzowie, jak i uczestnicy nie mogli narzekać na nudę. Do wielkiego finału zakwalifikowały się cztery pary. Zwyciężyła Agata z Hubertem. Tuż przed rozstrzygnięciem z Wyspą Miłości musieli pożegnać się Kamil i Marta. Co dziś u nich słychać? Czy kontynuują relację? Nowo dodane zdjęcie wszystko wyjaśnia i rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Zobacz wideo Doda o Dowbor i „Nasz nowy dom". Mówi też stanowczo o „Love Island"

"Love Island". Marta i Kamil nie afiszują się z miłością w sieci. Internauci węszą rozstanie 

Kamil był uczestnikiem "Love Island" od samego początku. Szybko odnalazł tam grupkę kolegów. Zaprzyjaźnił się m.in. z Adamem i Mateuszem. W problemach sercowych sprawy prezentowały się nieco inaczej. W trakcie trwania programu mężczyzna wszedł w relację z wieloma kobietami. Niestety, każda z nich kończyła się fiaskiem. Sytuacja diametralnie się odmieniła, gdy do willi wkroczyła Marta.

Po opuszczeniu programu para deklarowała, że jest razem i zamierza kontynuować związek. Jak jest teraz? W przeciwieństwie do pozostałych uczestników Marta i Kamil niechętnie dzielą się życiem prywatnym w sieci. Co więcej, rzadko publikują wspólne ujęcia. Z tego powodu internauci zaczęli węszyć szybkie rozstanie. Para postanowiła ich uspokoić i uciąć wszelkie spekulacje o rozpadzie relacji.

'Love Island'. Marta i Kamil'Love Island'. Marta i Kamil Instagram/@marta.kowalska

Marta zamieściła na Instagramie wspólną fotografię. Na zdjęciu możemy zobaczyć ją w towarzystwie Kamila, którego czule całuje w policzek podczas spaceru. Wszystko wskazuje na to, że w tym przypadku miłość kwitnie w najlepsze. Uczestnicy po prostu najwidoczniej są konsekwentni i trzymają się tego, by nie afiszować się ze swoim uczuciem w sieci.

"Love Island". Co słychać u pozostałych uczestników? Marta i Adam się rozstali 

Adam z siódmej edycji "Love Island" nie cieszył się sympatią widzów. Ci wzięli go za bawidamka. Mężczyzna stworzył kilka relacji, aż w końcu na Wyspie Miłości pojawiła się Marta, która zawładnęła jego sercem. Para weszła w związek. Ostatecznie znaleźli się w finale, gdzie uplasowali się na trzecim miejscu. Mimo to widzowie nie dawali im szans na przetrwanie. Po powrocie do Polski para dalej była w związku. Niestety szczęście jest ulotne i ta relacja nie przetrwała próby czasu. O rozstaniu poinformowała Marta, która przekazała, że Adam nie odwzajemniał jej uczuć i nie było sensu kontynuować relacji. Zobacz też: "Love Island". Adam nie wytrzymał. W środku nocy wypalił: Tryskasz jadem. Szkoda mi twoich dzieci.

Więcej o: