"M jak mi這嗆". Czarne chmury nad Chodakowskimi. Iza po zdradzie przyjdzie do Marcina. Zawieje ch這dem

Scenarzy軼i "M jak mi這嗆" szykuj kolejne zwroty akcji dla widz闚. Lepiej si przygotujcie. Tym razem chodzi o ma鹵e雟two Izy i Marcina. Chodakowska zdradzi m篹a, a p騧niej perfidnie wr鏂i do domu. Posypi si ostre s這wa. Sprawd嬈ie, co jeszcze si wydarzy.

Najwierniejsi widzowie od dwóch dekad śledzą kolejne perypetie serialowych bohaterów w  "M jak miłość". Jednym z najbardziej ekscytujących obecnie wątków jest małżeństwo Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Niestety, nad ich relacją od dawna wiszą ciemne chmury. Jakiś czas temu Iza dostała propozycję pracy w redakcji w Gródku. Przyjęła ją, zostawiając Marcina i dzieci w Warszawie. Mężczyzna początkowo był bardzo przytłoczony natłokiem obowiązków, ale z całych sił starał się wspierać żonę. Szala goryczy zaczęła się przelewać, gdy Iza zbyt wiele uwagi zaczęła poświęcać pracy i nowemu redaktorowi, Radkowi, a za mało rodzinie. Jeśli sądzicie, że w najbliższym czasie sytuacja w małżeństwie się poprawi, to możecie się nieźle zdziwić. Przyszykujcie się na ostre zwroty akcji.

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

"M jak miłość". Małżeństwo Izy i Marcina wisi na włosku 

W 1726. odcinku "M jak miłość" Marcin po raz kolejny zobaczy Izę w towarzystwie Radka i to w dwuznacznej sytuacji. Tym razem mężczyzna nie wytrzyma i nie zdoła zapanować nad emocjami. Chodakowski niemal rzuci się na redaktora. Tymczasem Iza weźmie w obronę kolegę z pracy i stanie po jego stronie. Marcin uzna ten czyn za definitywny koniec relacji. Na tym nie poprzestanie. Posunie się do radykalnego kroku i w końcu zażąda rozwodu.

Zaraz po Nowym Roku, Marcin wróci z dziećmi do Warszawy. Z kolei Iza cały czas nie zdoła ani odejść od rodziny, ani zrezygnować z uczucia do Radka. Po upojnej nocy spędzonej w ramionach Radka będzie miała nie lada dylemat. Kobieta stanie w rozterce. W pewnym momencie zapowie kochankowi, że zamierza uciąć z nim kontakt. "Po tym wszystkim, co się między nami wydarzyło, tak po prostu wrócisz do domu? Jakby nic się nie stało?" - zdziwi się Radek. Iza udzieli jednoznacznej odpowiedzi. "Wiem, że chciałbyś, żebym podjęła jakąś decyzję, jakieś działanie, ale ja nie jestem na to gotowa. Rozumiesz? Nie zostawię dzieci z dnia na dzień, muszę je jakoś do tego wszystkiego przygotować" - zadeklaruje Chodakowska.

 

Czułe pożegnanie kochanków zobaczy Paweł. Zdziwiony zrelacjonuje wszystko France. Pech sprawi, że ową rozmowę podsłucha Marcin. Pełny podejrzeń o zdradę zacznie śledzić żonę. Przyłapując Izę z kochankiem, nie wytrzyma i zdruzgotany zaatakuje Radka. Iza jak lwica stanie za nowym ukochanym. "Marcin, zwariowałeś!?! Co ty robisz, zostaw go!" - warknie Chodakowska. Po tym incydencie Marcin bez słowa odwróci się i uda do domu. Wsparcie w najtrudniejszych chwilach otrzyma od matki.

"M jak miłość". Iza po zdradzie wróci do domu

Jakiś czas po feralnych wydarzeniach Iza również zdecyduje się powrócić do domu. Małżeństwo Chodakowskich będzie czekać nieprzyjemna rozmowa. "Możemy porozmawiać?" - zacznie Iza. "Już nie ma o czym... Chcę rozwodu!" - skwituje Marcin.  "A dzieci? Nie myślisz o nich?" - zapyta Chodakowska. "A ty o nich myślałaś? Przecież sama dokonałaś takiego wyboru!" - odpowie Chodakowski. Po tych słowach Marcin wyjdzie z domu. Noc spędzi w agencji detektywistycznej, którą prowadzi wraz z Jakubem. Jak dalej potoczą się losy Chodakowskich? Czy faktycznie dojdzie do rozwodu? Przekonamy się już wkrótce. Premierowe odcinki "M jak miłość" są emitowane w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55 na antenie TVP2. Zobacz też: "M jak miłość". Krystian Wieczorek komentuje intymne sceny z Anną Muchą. "Produkcja pozazdrościła scen z Greya".

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.