"M jak miłość". Krystian Wieczorek komentuje intymne sceny z Anną Muchą. "Dobrze, że córka telewizji nie ogląda"

Na takie pojednanie widzowie czekali z niecierpliwością. W 1723. odcinku "M jak miłość" Andrzej i Magda na dobre zakopią topór wojenny. Dojdzie do zbliżenia. Na Instagramie Krystian Wieczorek uchylił rąbka tajemnicy.

Od dwóch dekad widzowie z zaciekawieniem śledzą kolejne losy bohaterów serialu "M jak miłość". Ostatnimi czasy bez wątpienia jednym z najbardziej emocjonujących wątków jest małżeństwo Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Budzyńscy zazwyczaj uchodzili za zgrany, dobry i wręcz przykładowy związek. Do czasu, gdy Andrzejowi nie powinęła się noga. Na branżowym wyjeździe mężczyzna zdradził żonę z prawniczką Julią. Prawda początkowo była skutecznie ukrywana. Jednak z czasem Magda zorientowała się, że coś jest nie tak. Skrywana tajemnica okazała się bardzo bolesna, a uwielbiane małżeństwo zawisło na włosku. Całe szczęście między Budzyńskimi układa się już coraz lepiej. Po wielu staraniach Magda wybaczyła mężowi, a ten ponownie usiłuje wkupić się w jej łaski. W 1723. odcinku między tą dwójką dojdzie do zbliżenia.

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

"M jak miłość". Magda i Andrzej w końcu się pogodzą. Krystian Wieczorek zdradza kulisy produkcji 

1 kwietnia Anna Mucha na profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie spod prysznica w towarzystwie mężczyzny. Dla fanów "M jak miłość" wszystko stało się jasne. Po wielu miesiącach w 1723. odcinku "M jak miłość" widzowie w końcu będą mogli odetchnąć z ulgą. Nastąpi oficjalne pojednanie Magdy z Andrzejem, a kryzys w uwielbianym małżeństwie raz na zawsze będzie mógł odejść w zapomnienie. Po wielu kłótniach i ponownym docieraniu się, Budzyńscy w końcu całkowicie oddadzą się namiętności i pójdą o kolejny krok dalej. "Żart to czy nie żart? Czekaliście? Kibicujecie? We wtorek będzie się działo" - napisała Anna Mucha na Instagramie.

 

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Widzowie nie kryli ekscytacji i nie szczędzili ciepłych słów. Upust emocji dali w reakcjach. "Ważne, by Magda była szczęśliwa. Uwielbiam tę postać od zawsze.", "Chyba produkcja pozazdrościła scen z Greya" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Anna Mucha Mucha z mężczyzną w odważnych kadrach pod prysznicem. Nie jest to Jakub Wons

W końcu post Anny Muchy postanowił skomentować sam zainteresowany. Krystian Wieczorek nie przebierał w słowach i uchylił rąbka tajemnicy. Aktor konkretnie podsumował zbliżający się odcinek. Dał do zrozumienia, że dzieci nie powinny go oglądać. "Ale się zaparowało... Dosłownie i w przenośni. Dobrze, że moja córka jeszcze telewizji nie ogląda" - napisał Wieczorek na Instagramie.

Teresa Lipowska Lipowska odpoczywa w sanatorium. Narzeka na kuracjuszki: Jestem wręcz obmacywana

"M jak miłość". Widzowie mają dość wątku Izy 

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie widzów "M jak miłość" denerwuje postać Izy. Kobieta zamiast czasu spędzanego z rodziną oraz dbania o związek z Marcinem wybiera pracę i zaangażowanie w nową znajomość z Radkiem. Małżeństwo Chodakowskich po wielu perturbacjach znowu mierzy się z kryzysem. Czy ponownie uda im się wyjść z patowej sytuacji i uratować rodzinę przed rozpadem? Wszystkiego dowiemy się już niebawem. Premierowe odcinki "M jak miłość" emitowane są w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55 na antenie TVP2. Zobacz też: "M jak miłość". Widzowie znaleźli nową żonę dla Marcina. Roznerski też się zachwycił. "Nasze słoneczko".

Więcej o: