Teresa Lipowska wybrała się do sanatorium. Mówi o minusach pobytu: Jestem gnieciona, dotykana, wręcz obmacywana

Teresa Lipowska postanowiła odpocząć w sanatorium. Gwiazda "M jak miłość" wybrała się w tym celu do Buska-Zdroju. Okazuje się jednak, że pobyt w uzdrowisku ma swoje ciemne strony.

Teresa Lipowska występuje na scenie od niemal siedmiu dekad. Od ponad 20 lat kojarzona jest jednak głównie z roli Barbary Mostowiak w serialu "M jak miłość". Jak podaje serwis Echo Dnia, aktorka postanowiła ostatnio zająć się swoim zdrowiem i pojechała do sanatorium w Busku-Zdroju. Artystka zdradziła, jak reagują na nią pozostali kuracjusze.

Zobacz wideo Teresa Lipowska pojawiła się na Telekamerach. Zapytaliśmy ją o Witolda Pyrkosza

Teresa Lipowska wybrała się do sanatorium. Mówi o minusach pobytu: Jestem gnieciona, dotykana, wręcz obmacywana

Teresa Lipowska od lat regularnie odwiedza jedno z sanatoriów w Busku-Zdroju. Aktorka bardzo ceni sobie to miejsce za ciszę i spokój. Z dala od codziennych obowiązków gwiazda "M jak miłość" chętnie korzysta z leczniczych zabiegów. Artystka nie jest jednak zwolenniczką rozrywek integracyjnych, takich jak popularne dancingi. Pomimo to zdarza jej się spędzać czas z pozostałymi kuracjuszami. Lipowska wyznała, że niektórym zdarza się zachowywać niestosownie.

Często, gdy ktoś kulturalnie rozpocznie rozmowę, siadam z nim do kawy, ale czasami bywa i tak, że ktoś z daleka krzyczy: 'ja panią znam, pani Basiu'. Lubują się w tym szczególnie kuracjuszki. Podbiegają i wtedy jestem przytrzymywana, gnieciona, dotykana, wręcz obmacywana. To są minusy popularności. Można się do tego przyzwyczaić, ale do pewnego stopnia - powiedziała w rozmowie z serwisem.

Aktorka zdaje sobie jednak sprawę, że takie są ciemne strony popularności. Zaznaczyła także, że zainteresowanie, które wzbudza, świadczy o tym, iż jej kariera jest bardzo udana. Gwiazda "M jak miłość" dodała też, że częściej spotyka się z życzliwością i uśmiechem niż z niestosownym zachowaniem.

Teresa Lipowska Zdjęcia młodej Teresy Lipowskiej podbijają internet. Aktorka powalała urodą

Teresa Lipowska ma niską emeryturę. Aktorka musi nadal pracować

Teresa Lipowska zalicza się do grona gwiazd, które otrzymują wyjątkowo niskie świadczenie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W jednym z wywiadów aktorka zdradziła, że jej emerytura jest niewielka i wynosi nieco ponad dwa tysiące złotych. Artystka nadal musi więc pracować, aby żyć na godnym poziomie. Dodała jednak, że nie zamierza narzekać i cieszy się, iż wciąż może być aktywna zawodowo.

Więcej o: