"M jak miłość". Po tej scenie widzowie wyli jak bobry. "Normalnie serce pęka"

Nowy odcinek "M jak miłość" wywołał ogromne emocje wśród widzów. Polały się łzy wzruszenia, a komentarzom w mediach społecznościowych nie było końca. Padło jedno ważne pytanie: Czy Magda powinna wybaczyć Andrzejowi?

Serial "M jak miłość" emitowany jest od ponad 20 lat i nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Ostatnio scenarzyści mocno podpadli fanom, wprowadzając do serialu wątek zdrady Andrzeja. Małżeństwo Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) było do tej pory wręcz idealne. Kiedy Magda dowiedziała się o zdradzie, jej życie legło w gruzach. Wkrótce okazało się, że kochanka Andrzeja (Marta Chodorowska) jest z nim w ciąży. Fani serialu cały czas liczą na to, że Magda wybaczy mężowi zdradę i wszystko skończy się dobrze. Wydarzenia z ostatniego odcinka dają wielkie nadzieje na happy end.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

Maryla Rodowicz schudła 20 kg. 'Albo d*pa, albo twarz'. Zdradziła sekret metamorfozy (zdjęcie ilustracyjne)Ile lat ma Maryla Rodowicz? Królowa sceny czuje się młodo

"M jak miłość". Scena tańca Magdy i Andrzeja wzruszyła widzów do łez 

W ostatnich odcinkach "M jak miłość" kryzys między Magdą a Andrzejem jedynie się pogłębił. Budzyńska wyprowadziła się do siedliska i poprosiła Kamila, aby pomógł jej rozwieść się z Andrzejem. Do przełomu doszło w trakcie imprezy, która została zorganizowana w Grabinie. W 1691. odcinku "M jak miłość", który wyemitowano w TVP2 6 grudnia, Andrzej i Magda zbliżyli się do siebie. Andrzej, który oficjalnie nie został zaproszony, o imprezie dowiedział się od Kamila, któremu bardzo zależy, aby Magda nie cierpiała. W trakcie zabawy poprosił do tańca ukochaną i wykorzystał tę okazję do wyznania jej miłości.

Pamiętaj… Cokolwiek się stanie, zawsze będę cię kochał - wyszeptał jej do ucha.

W tle można było usłyszeć romantyczną piosenkę Edyty Bartosiewicz - "Ostatni". Trudno nie przyznać racji widzom, ta scena była prawdziwym wyciskaczem łez.

 

Więcej zdjęć z serialu "M jak miłość" znajdziesz w galerii na górze strony.

Po emisji odcinka "M jak miłość" w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie da się ukryć, że widzowie przez lata przywiązali się do ulubionych bohaterów i trudne emocje przeżywają razem z nimi. 

Przy tańcu łezka się w oku zakręciła. Miłość zwycięży, to kwestia paru odcinków.
Chyba nigdy jeszcze odkąd oglądam ten serial, czyli od samego początku tak się nie wzruszyłam, jak dziś. Mam nadzieję, że oni do siebie wrócą.
Płakałam cały taniec.
Magda! Wybacz Andrzejowi! Normalnie serce pęka.
Ryczałam jak bóbr na tym odcinku. Wybacz Andrzejowi, bo inaczej oszaleje - czytamy w komentarzach.

Fani serii mają też żal do produkcji, która lekką ręką zniszczyła najpiękniejszy związek w serialu.

Mieć parę, która potrafi stworzyć taką chemię i chcieć to rozwalić? Nigdy tego nie zrozumiem! Na szczęście są widzowie, którzy to zauważają i doceniają. I tylko dzięki ich oporowi Magda i Andrzej jeszcze istnieją - napisała jedna z widzek.
 

Czy Magda powinna wybaczyć Andrzejowi? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Fani nieustannie debatują, jak powinna się zachować ich ulubiona bohaterka. Pojawiają się też sugestie, że żona Budzyńskiego powinna definitywnie zakończyć związek.

A ja mam nadzieję, że się rozwiodą. Należy mu się solidna nauczka. Sklejenie zawsze będzie widać, niech lepiej szuka takiego, co jej będzie wierny i nie będzie popełniał takich błędów. A tacy się zdarzają i to nie są białe kruki, powodzenia! - stwierdziła jedna z widzek "M jak miłość".

A wy jak sądzicie, czy Magda powinna wybaczyć zdradę?

 

Ivona Pavlović Paulina SmaszczSmaszcz o Pavlović: Rozbiła rodzinę. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" się tłumaczy

Zobacz też: Rod Stewart bał się o życie syna. Upadł na boisku i "nagle zrobił się siny"

Więcej o: