"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia wpadła do salonu Izy z piątej edycji. Zrobiły ostre cięcie! Jest i nowy kolor

Kasia Zięciak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wpadła do salonu fryzjerskiego koleżanki z programu i zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Uczestniczka ślubnego eksperymentu opuściła królestwo Izabeli z mocno skróconymi włosami i nowym kolorem. Jak teraz wygląda? Zobaczcie.

Kasia Zięciak wzięła udział w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją z Pawłem. Jeszcze podczas ślubu uczestniczka była zachwycona ich wyborem, ale bardzo szybko zaczęła odsuwać się od partnera. Z dnia na dzień coraz trudniej było się im porozumieć. Paweł czuł się bezradny i nie wiedział, jak naprawić ich relacje. Kasia przyznała w programie, że przed przystąpieniem do eksperymentu zdiagnozowano u niej chorobę i trudny czas może wpływać na jej zachowanie i ciągłe poirytowanie. Podczas finału para wyraziła chęć pozostania w małżeństwie, ale ich związek szybko się rozpadł. Paweł już zdążył ułożyć sobie życie. Co ciekawe mężczyzna zaręczył się z kuzynką Kasi, która była gościem na weselu pary. Co dziś słychać u Kasi? Właśnie zdecydowała się na wiosenną metamorfozę i radykalne cięcie. Po raz kolejny skorzystała z doświadczenia Izabeli Juszczak, która także była uczestniczką "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i prowadzi salon fryzjerki. Efekty? Zmiana jest spora. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia z szóstej edycji zdecydowała się na radykalne cięcie u koleżanki z programu

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia' w przeciwieństwie do niektórych uczestników show nie jest aktywna w mediach społecznościowych. O metamorfozie uczestniczki dowiedzieliśmy się z Instagrama studia fryzjerskiego Izabeli. Iza była uczestniczką piątej edycji ślubnego eksperymentu. Eksperci połączyli ja z młodszym od niej Kamilem. Tak samo jak w przypadku małżeństwa Kasi, ich relacja rozwijała się obiecująco. Po kilku miesiącach od zakończeniu programu okazało się, że nie są już razem. Pasją Izabeli jest fryzjerstwo i  prowadzi własny salon, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Wygląda na to, że panie nawiązały wyjątkowo serdeczną relację, bo nie była to pierwsza wizyta Kasi w salonie. Iza podziękowała koleżance za zaufanie i zafundowała jej metamorfozę z prawdziwego zdarzenia. Efekt koloryzacji bardzo spodobał się fanom. 

A teraz chciałabym wam pokazać efekt sobotniej koloryzacji Katarzyny Zięciak. Bo jak dobrze widzieliście, Kasia ponownie postanowiła mnie odwiedzić. Cieszę się, że darzy mnie tak dużym zaufaniem i spokojnie siedzi na moim fotelu, zgadzając się na wszystko - napisała Izabela.
 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co słychać u Kasi? Zobaczcie, jak spędziła ostatnie miesiące 

Wygląda na to, że Kasia ze "Ślubu  od pierwszego wejrzenia" po programie odnalazła szczęście i skupiła się na podróżach. Pod koniec ubiegłego roku uczestniczka ślubnego eksperymentu udostępniła krótki filmik ze zdjęciami z ostatnich miesięcy i podsumowała ten czas fragmentem książki Cecelii Ahern "Na końcu tęczy". W kadrach widzimy ją zadowoloną i szczęśliwą. Pojawia się dużo ujęć z zagranicznych wojaży i fotografie z bliskimi. Jak na razie trudno stwierdzić, czy Kasia odnalazła miłość po programie, bo w tej kwestii jest bardzo skryta. Trzymamy kciuki, żeby się jej udało. 

Życie ludzkie jest zbudowane z czasu. Nasze dni, nasza zapłata, mierzone są w godzinach, nasza wiedza wyznaczana jest przez lata. Chwytamy w ciągu dnia kilka minut na przerwę na kawę, a potem czym prędzej biegniemy do biurek, spoglądamy na zegarek, żyjemy od jednej wizyty do drugiej. Mimo to nasz czas kiedyś się kończy i w głębi duszy zastanawiamy się, czy przeżyliśmy dobrze te wszystkie sekundy, minuty, godziny, dni, tygodnie, miesiące, lata i dekady - napisała na Instagramie.
 

Co słychać u pozostałych uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Agnieszka Miezianko z siódmej edycji show jest już po rozwodzie. Eksperci połączyli ją z Kamilem Borkowskim. Widzowie mocno im kibicowali i mieli nadzieję, że stworzą szczęśliwy związek, ale stało się inaczej. Agnieszka w kilku krótkich słowach podsumowała rozwód. Nie tego się spodziewała, zgłaszając się do programu. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.