"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka wreszcie rozwiodła się z Kamilem. Gorzko podsumowała koniec małżeństwa

Agnieszka Miezianko, uczestniczka siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w końcu zmieniła stan cywilny. Po wielu urzędowych przeprawach nastąpił dla niej długo oczekiwany dzień. Rozwód Agnieszka podsumowała w kilku zdaniach.

Chociaż po pierwszych odcinkach siódmego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" fani uważali, że każda para jest doskonale dobrana, to rzeczywistość okazała się brutalna. Żadne małżeństwo nie przetrwało, a widzów najbardziej chyba zaskoczyło rozstanie Agnieszki i Kamila. Po dwóch latach od tamtych wydarzeń Miezianko i Borkowski w końcu oficjalnie przestali być małżeństwem.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Joanna LazarJoanna ze "Ślubu" wyszła ze szpitala. "Nasze życie stanęło w miejscu"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka komentuje rozwód z Kamilem

Agnieszka już od wielu tygodni relacjonowała swoje urzędowe przeprawy. Kobiecie złożenie papierów rozwodowych zajęło sporo czasu, wszystko przez biurokrację i nieuwagę urzędników. W końcu nadszedł dzień rozwodu. Miezianko i Borkowski uczestniczyli w internetowej rozprawie. Koniec małżeństwa Agnieszka podsumowała w nieco gorzkich słowach.

Uważaj, o czym marzysz! Albo mów o marzeniach precyzyjniej. Do 30. chciałam mieć męża i swoje cztery kąty. Nie sądziłam, że do 31. będę po rozwodzie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil układa sobie życie u boku Alony, Agnieszka jest w szczęśliwym związku z Sebastianem

Zarówno Agnieszkam jak i Kamil są już w nowych związkach. Mieszkaniec Włocławka miłość odnalazł u boku pięknej blondynki, pochodzącej z Ukrainy Alony. Białostoczanka za to od roku jest w relacji z tajemniczym Sebastianem. Z okazji rocznicy znajomości opublikowała na Instagramie romantyczny wpis.

Dorota SzelągowskaSzelągowska była zmęczona luksusem. Przeprowadziła się do mniejszego mieszkania

Rok temu przeszliśmy swoje pierwsze kilometry, przegadaliśmy pierwsze godziny. Mimo że to dopiero rok, czuję jakbyśmy się znali latami, jakbyś wiedział o mnie więcej niż ja sama o sobie. Znasz mnie jak mało kto! Dziękuję ci za ten rok i mam nadzieję na mnóstwo kolejnych lat i wspomnień. I love you - napisała Miezianko pod rolką ze zdjęciami z ukochanym.

Agnieszce i Kamilowi, na jakby nie patrzeć nowej drodze życia, życzymy dużo miłości!

Więcej o: