"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka zaskoczyła miłosnym wyznaniem. Odpowiada na dociekania internautów

Agnieszka Miezianko z siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła na Instagramie miłosne wyznanie. Internauci zasypali uczestniczkę gratulacjami. Programowa żona Kamila szybko ostudziła ich entuzjazm.

Agnieszka Miezianko wzięła udział w siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Początkowo świetnie dogadywała się z dobranym przez ekspertów mężem. Jednak po miesiącu, kiedy zdążyła się już przeprowadzić do wybranka, Kamil oznajmił jej, że chce rozwodu. Wszystko wskazuje na to, że serce białostoczanki zdobył tajemniczy Sebastian. Uczestniczka matrymonialnego eksperymentu wyznała mu miłość na Instagramie.

Zobacz wideo Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu morsuje. Pokazała efekty diety

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka zaskoczyła miłosnym wyznaniem. Kim jest tajemniczy Sebastian?

Po rozstaniu z Kamilem Agnieszka postanowiła skupić się na sobie. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaczęła prowadzić zdrowszy tryb życia i udało jej się osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Dzięki programowi nawiązała też kilka nowych przyjaźni. Ostatnio była partnerka Kamila zamieściła na Instagramie miłosne wyznanie skierowane do niejakiego Sebastiana.

Rok temu przeszliśmy swoje pierwsze kilometry, przegadaliśmy pierwsze godziny. Mimo że to dopiero rok, czuję jakbyśmy się znali latami, jakbyś wiedział o mnie więcej niż ja sama o sobie. Znasz mnie jak mało kto! Dziękuję ci za ten rok i mam nadzieję na mnóstwo kolejnych lat i wspomnień. I love you - napisała pod serią wspólnych fotografii.
 

W komentarzach fani pospieszyli z gratulacjami. Agnieszka szybko ostudziła jednak entuzjazm internautów. Programowa żona Kamila zapewniła, że z Sebastianem łączy ją jedynie przyjaźń. Wcześniej białostoczanka była łączona także z innym uczestnikiem "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Przemkiem. Oboje jednak zaprzeczyli, jakoby byli parą.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.