Amerykański portal: Demi Moore wprowadza się do byłego męża? Obecna żona: To plotka

Bliscy Bruce'a Willisa wspierają go w chorobie. Była żona aktora, Demi Moore, postanowiła wprowadzić się do niego i jego obecnej żony. Ta druga już zdementowała te informacje.

Choroba Bruce'a Willisa szybko postępuje. Hollywoodzki aktor cierpi na demencję czołowo-skroniową. To dolegliwość, w której dochodzi do powstania zmian zanikowych w obrębie płatów czołowych oraz przednich części płatów skroniowych mózgu. Niestety nie ma jeszcze skutecznego leczenia tej przypadłości. Aktor i jego rodzina starają się uczyć życia w nowej rzeczywistości. Jak donoszą zagraniczne media, była żona gwiazdora Demi Moore także pospieszyła z pomocą.

Zobacz wideo Demi Moore w zwiastunie serialu "Nowy wspaniały świat". To ekranizacja jednej z najlepszych antyutopii

Amerykańskie media: Demi Moore wprowadza się do Bruce'a Willisa

Ostatnio żona Willisa Emma Heming opublikowała na Instagramie apel do paparazzi, prosząc ich o zaprzestanie fotografowania jej męża i zaczepiania go, podczas gdy ten przebywa na zewnątrz. Wcześniej kobieta razem z trzema córkami aktora i byłą żoną Demi Moore opublikowały na własnych kontach na Instagramie zdjęcie Willisa z oświadczeniem, co mu dolega. Kobiety tworzą spójny, silny front. 

Portal Radar Online donosi, że Demi Moore, która była żoną aktora przez 13 lat, wprowadziła się do Willisa, jego obecnej żony i dwóch córek. 

Demi się wprowadziła i nie zamierza go opuszczać do samego końca - twierdzi osoba z otoczenia aktorki.

I choć cała sprawa brzmi pięknie, bo Willis z byłą i obecną żoną tworzył przez lata dobrze działającą, patchworkową rodzinę, to akurat ta informacja okazuje się fałszywa. Dementuje ją obecna żona aktora na Instagramie. Jak pisze, cała opieka nad Willisem to tylko jej obowiązek, a plotka o wprowadzeniu się Moore do ich domu, to... tylko plotka.

Para pomimo rozwodu przez cały czas pozostawała w bardzo dobrych relacjach, więc taki obrót sprawy nie jest aż tak szokujący. Tym bardziej że podczas pandemii Willis mieszkał w domu Moore, kiedy Emma Heming opiekowała się ich małymi córkami.

Demi zawsze była oparciem dla jego rodziny i jest zdeterminowana, aby każdy dzień, który Bruce spędzi jeszcze na ziemi, był pełen miłości - dodaje informator.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.