"Sanatorium miłości". Józek zbliżył się do Uli. Zdradził, co sądzi o jej rozstaniu ze Zdzisławem

Wielki finał piątej edycji "Sanatorium miłości" jest już za nami. Zaraz po nim media obiegała informacja o rozstaniu uwielbianej pary - Uli i Zdzisława. Okazuje się, że Józef po programie bardzo zbliżył się do seniorki.

Informacja o rozstaniu Uli i Zdzisława z piątej edycji "Sanatorium miłości" spadła na widzów niczym grom z jasnego nieba. W randkowym show para nie odstępowała się na krok. Wydawać by się mogło, że uczestników czeka bajkowa przyszłość. Jednak los chciał, by stało się inaczej. Tuż po finale programu Ula w rozmowie z Telewizją Polską wyznała, że w prawdziwym życiu zobaczyła w Zdzisławie cechy, których wcześniej nie dostrzegała. 

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

Darek w 'Sanatorium Miłości' "Sanatorium miłości". Dariusz się żeni! Oświadczył się ukochanej na plaży

"Sanatorium miłości". Józek zbliżył się do Uli. Będzie nowa para?

Koniec relacji Uli i Zdzisława z piątej edycji "Sanatorium miłości" skomentował Józek, który otrzymał miano króla turnusu. Uczestnik w rozmowie z portalem Pomponik.pl rzucił zupełnie odmienne światło na sprawę. Przyznał, że seniorzy z tej edycji nie zakładali, że związek Uli i Zdzisława nie przetrwa. Dodał, że on nie otrzymał wiadomości o rozstaniu od samych zainteresowanych. 

Tego nikt nie powiedział, że to się rozpadło. Oni mieszkają koło siebie i jak rozmawiamy, to ani Zdzich mi nie powiedział, że to się rozpadło, ani Ula definitywnie nie powiedziała, że to koniec. To są ich prywatne sprawy, ja w każdym razie nie wyciągam od Uli tej wiadomości, bo ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jak będą chcieli, to mi sami powiedzą. Życzę im, żeby to wyszło, bo są fajni - powiedział Józef.

Ula i Zdzisław 'Sanatorium miłości 5' "Sanatorium miłości". Ula i Zdzisław już nie są razem? Seniorka ma wątpliwości

Z kolei Ula w rozmowie z Telewizją Polską zdradziła, że od zakończenia programu utrzymuje bardzo dobry kontakt z Józkiem. Łączą ich podobne cechy charakteru. 

Józek jest niesamowitym człowiekiem, podziwiam go. Od przyjazdu z Buska utrzymujemy kontakt i często rozmawiamy przez telefon. Wiem, że cokolwiek mu powiem, o co go zapytam, poradzę się, Józek będzie ze mną szczery. Łączą nas wspólne przeżycia i spostrzeżenia, podobnie reagujemy w różnych sytuacjach, mogę mu zaufać - wyznała Ula.

W dalszej części rozmowy Ula postanowiła uciąć wszelkie spekulacje. Stanowczo zaznaczyła, że z Józkiem łączy ją tylko przyjaźń

Budujemy przyjaźń, ale tylko i wyłącznie przyjaźń. Ja to wiem, Józek to wie i wiedzą to chyba wszyscy ludzie w naszym wieku, że zbudowanie przyjaźni trwa. Nie zdarzyło mi się w życiu mieć przyjaciela mężczyzny, ale myślę, że w tym przypadku coś z tego będzie: czysta, szczera, prawdziwa przyjaźń z osobą mądrą życiowo - zdradziła Ula.

Myślicie, że ich relacja może przerodzić się w coś więcej?

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: