"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł zaręczył się z kuzynką Kasi! Pokazał pierścionek

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie się zaręczył. Małżeństwo w programie mu nie wyszło, ale dzięki udziałowi w eksperymencie znalazł miłość. Nowa ukochana jest kuzynką Kasi i była na ich weselu.

Paweł Olejnik wziął udział w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli go z Kasią. Na początku para dogadywała się świetnie, ale pozytywne emocje szybko opadły. Kobieta z dnia na dzień traciła entuzjazm i oddalała się od męża. Ostatecznie związek się rozpadł. Jak się jednak okazuje, decyzja Pawła o wzięciu udziału w programie była strzałem w dziesiątkę. Mężczyzna na własnym weselu poznał kuzynkę Kasi. Kiedy małżeństwo uczestników się rozpadło, Paweł i Klaudia zaczęli się spotykać. Ta znajomość przerodziła się w wielką miłość i do tej pory się rozwija. Paweł właśnie poprosił ukochaną o rękę i para jest już oficjalnie narzeczeństwem. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł oświadczył się kuzynce Kasi. Poznał ją na własnym weselu

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" radosną nowiną o zaręczynach podzielił się na Instagramie. Mężczyzna przez dłuższy czas nie pojawiał się w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie opublikował jeszcze przed wakacjami. Teraz wrócił, aby wyjaśnić nieobecność. W opublikowanym wpisie nawiązał m.in. do udziału w eksperymencie.

Jak dobrze wiecie, chciałem znaleźć swoją drugą połowę, z którą będę szczęśliwy i założę szczęśliwą rodzinę. Powierzyłem to zadanie ekspertom, jednak z wybraną partnerką nie umiałem nawiązać dłuższej znajomości, co skutkowało szybką decyzją o rozwodzie - napisał.

Paweł przyznał, że w trakcie własnego wesela był tak przejęty, że nie zwrócił uwagi na Klaudię. Relacja nawiązała się dopiero po jakimś czasie. 

Okazało się jednak, że na ślubie była moja obecna partnerka, na którą początkowo nie zwróciłem uwagi (wiadomo, ślub kamery...). Na ślubie jednym z gości mojej wtedy żony była jej kuzynka i to właśnie z nią zacząłem się spotykać. I tak właśnie poznałem swoją miłość, a od dzisiaj narzeczoną - wyjaśnił.

Paweł i Klaudia spotykają się od ponad półtora roku. Mężczyzna zdecydował się wręczyć ukochanej pierścionek w Mikołajki.

Tak, narzeczoną, bo właśnie w ten dzień, 6 grudnia, powiedziała "tak"! - dodał.
 

Więcej zdjęć Pawła z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Pod wpisem pojawiły się liczne gratulacje od widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy trzymali kciuki za Pawła. Nie zabrakło też uszczypliwych komentarzy. 

To będzie impreza w tym samym składzie? Czad. Życie bywa przewrotne, co? Ale jak pięknie zaskakujące.
Dobrze, że wziąłeś udział w programie. Mimo wszystko, dzięki niemu, znalazłeś tam swoją miłość. 
Gratulacje, życie płata różne figle. Finalnie odnalazłeś swoją miłość - tak miało właśnie być! - czytamy w komentarzach.

Klaudia, kuzynka Kasi i świeżo upieczona narzeczona Pawła wyznała mu na Instagramie miłość. Nie da się ukryć, że Klaudia i Paweł są bardzo zakochani.

Przyszedłeś do mnie, aby rozjaśnić moje życie. Wszystko dzięki tobie. Teraz rozumiem, co to znaczy być naprawdę kochanym. Wszystkie słowa na świecie nie mówią ci, jak bardzo cię kocham - napisała narzeczona Pawła.

Spodziewaliście się takiego zwrotu akcji po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

 

Zobacz też: Zwiastun dokumentu "Harry i Meghan". Królewski biograf wylicza im kłamstwa. "Parodia!"

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA