"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia i Paweł nie są już małżeństwem. Rozwódka pisze o porażce

Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spotkali się na sali sądowej. Uczestniczka podzieliła się relacją z rozprawy sądowej i ogłosiła, że rozpoczyna nowy etap w życiu.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

W szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udało się przetrwać tylko jednej z par. Robert i Aneta na początku 2022 roku powitali na świecie syna, a z ich relacji w mediach społecznościowych wynika, że nadal są kochającym się i szczęśliwym małżeństwem. Julia i Tomek podjęli decyzję o rozstaniu chyba najszybciej ze wszystkich uczestników w historii programu, a oficjalnie rozwiedli się w połowie marca tego roku. Kasia i Paweł, których związek był wyjątkowo burzliwy, również finalnie rozeszli się w swoje strony, a sąd ogłosił 20 kwietnia, że nie są już małżeństwem. Tą informacją podzieliła się na Instagramie wyłącznie Kasia. Jej były mąż od dłuższego czasu nie jest aktywny na Instagramie i także w tej sprawie nabrał wody w usta.

Zobacz wideo Najgłośniejsze rozstania w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia i Paweł otrzymali rozwód

Przed rozprawą, która odbyła się w sądzie okręgowym w Katowicach, uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprezentowała na Instagramie rozwodową stylizację. Założyła czarny golf i krótką spódnicę z guzikami. Z tej okazji zdecydowała się także na nową fryzurę - wyprostowała włosy i zebrała je opaską. Jak wynika z jej relacji, spotkanie na sali sądowej odbyło się błyskawicznie, bo już po trzech godzinach Kasia opublikowała InstaStories, ogłaszając, że jest po wszystkim. Była żona Pawła przyznała, że nieco się denerwowała, ale czuje się dobrze i pewien etap ma już za sobą.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się także sentencjami, którą zaczerpnęła z artykułu o cytatach na nowe początki. Można z niego wyczytać, że rozwód traktuje jako porażkę, ale cieszy się, że zaczyna od nowa.

Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie. Potrzebujemy męstwa, aby przyznać się do porażki. Również odwagi i siły, aby zrozumieć, że żadna porażka nie jest ostateczna - napisała.
 

Na Instagramie u Pawła próżno z kolei szukać jakichkolwiek informacji o przeżyciach związanych z zakończeniem małżeństwa. Ostatni post jest z lutego, a uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" reklamował w nim odcinek specjalny programu i odniósł się do negatywnych komentarzy na swój temat, które piszą fani jego byłej. Paweł nowy rozdział w życiu rozpoczął już parę miesięcy temu. Pod koniec ubiegłego roku poinformował, że jest szczęśliwie zakochany, a jego wybranką jest kuzynka Kasi, którą poznał na weselu.