"Twoja twarz brzmi znajomo". Jeden z jurorów idzie w odstawkę? Wiemy, kto go zastąpi

"Twoja twarz brzmi znajomo" to hit telewizji Polsat. Artyści wcielają się w nim w polskie i międzynarodowe gwiazdy. W nowej edycji szykują się zmiany. Kto zasiądzie na jurorskim fotelu?

Więcej na temat polskich gwiazd oraz programów rozrywkowych znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

"Twoja twarz brzmi znajomo" ponownie zagości na ekranach telewizorów w trakcie jesiennej ramówki Polsatu. Produkcja doczekała się 16 edycji i zgromadziła rzeszę wiernych widzów. W ostatnim sezonie talenty wokalno-aktorskie uczestników oceniało jury w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski oraz Krzysztof Cugowski. Wiemy już, jakich zmian możemy się spodziewać w kolejnym sezonie.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy nazwisko nowego jurora

Jak podaje Pudelek, w kolejnej edycji nie zobaczymy już Krzysztofa Cugowskiego - serwis twierdzi, że zastępcą piosenkarza zostanie Robert Janowski. Przypominamy, że Janowski brał udział w 15. sezonie programu "Twoja twarz brzmi znajomo", który wygrał. Prezenter miał także okazję sprawdzić się w roli jurora w jednym z odcinków 16. edycji, gdzie zastąpił nieobecnego wówczas Michała Wiśniewskiego. Czyżby ocenianie występów uczestników spodobało mu się tak bardzo, że stwierdził nawet, iż chętnie zasiadłby w fotelu jurorskim na stałe? 

Przypominamy, że niedawno w mediach pojawiły się informacje na temat rzekomego odejścia Katarzyny Skrzyneckiej z "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak twierdził jeden z brukowców, jurorka miała być zmęczona pracą na planie. Gwiazda nie wytrzymała i opublikowała na Instagramie mocny wpis, w którym zdementowała pogłoski.

Czekacie na nowy sezon "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.