Z "Pierwszej miłości" zniknie ważna postać. Aktorka żegna się po 13 latach na planie. "zmiany w życiu są potrzebne"

Urszula Dębska zrezygnowała z pracy na planie "Pierwszej miłości". Aktorka poinformowała o decyzji w mediach społecznościowych. Jakie były ku temu powody?

Więcej na temat seriali przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

Serial "Pierwsza miłość" pojawił się na antenie Polsatu w 2004 roku. Cztery lata później do obsady dołączyła Urszula Dębska, która od tamtej pory wcielała się w rolę Sabiny Weksler. Teraz aktorka postanowiła zrezygnować z gry w telenoweli. Jak przyznała, praca na planie miała być "tylko na chwilę", a zrobiło się z tego 13 lat.

Zobacz wideo "Dynastia", czyli serial seriali, w którym miało być wszystko na bogato [Popkultura Extra]

Marek Kondrat, Drew Barrymore, Jodie FosterKondrat debiutował na ekranie, gdy miał 11 lat. Barrymore jako niemowlę. A DiCaprio?

Z "Pierwszej miłości" zniknie ważna postać. Aktorka żegna się po 13 latach na planie

Postać grana przez Urszulę Dębską nie od razu zyskała sympatię widzów. W "Pierwszej miłości" Sabina Weksler pojawiła się jako rozpieszczona i zamożna nastolatka, córka Grażyny i Karola Wekslerów (w tych rolach Grażyna Wolszczak i Karol Strasburger). Widzowie mogli śledzić jej losy w grupie przyjaciół, m.in. Błażeja i Oli. Perypetie tej paczki stopniowo były wypierane przez nowe postacie i wątki. W 2017 roku aktorka postanowiła odpocząć od roli w serialu. Wówczas miała się skupić bardziej na grze w teatrze. Jej bohaterka zniknęła z serialu i została wysłana na rehabilitację za granicę. Niecały rok później Dębska ponownie wróciła na ekrany. Teraz jednak ogłosiła, że rozstaje się z serialem na dobre. Pierwotnie miała grać na planie tylko przez krótki czas.

Czas na zmiany. Kochani 13 lat minęło, cytując tekst piosenki „jak jeden dzień". A pomyśleć, że miała być to przygoda raptem na trzy miesiące i dość nieoczekiwana, bo właśnie rozpoczynałam po wakacjach studia, a grałam już regularnie w innym serialu. Los jednak potoczył się inaczej i ani przez chwilę nie żałuję tej długiej, momentami trudnej „miłości" w "Pierwszej Miłości" - napisała Urszula Dębska na Instagramie.
 

'Rolnik szuka żony'. Paweł Bodzianny pokazał wyremontowane łazienki w industrialnym stylu"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny pokazał wyremontowane łazienki w industrialnym stylu

Dodała, że ona sama była czasami zirytowana swoją bohaterką.

Uważam, że zmiany w życiu są potrzebne, więc odchodzę mówiąc do zobaczenia i oficjalnie żegnając się już z „Sabiną" - lubiłyśmy się, ale mnie też potrafiła czasem wkurzyć - dodała.

Będzie wam brakować Sabiny w "Pierwszej miłości"?

Więcej o: