Chcesz wiedzieć jak mieszkają gwiazdy? Zajrzyj na Gazeta.pl.
Paweł Bodzianny i Marta Paszkin wzięli udział w siódmej edycji show TVP, "Rolnik szuka żony". Zakochani zamieszkali razem i wspólnymi siłami wyremontowali dom. Jak sami przyznali na Instagramie, nie żyją już na kartonach, ale zostały im drobne poprawki. Na InstaStories rolnika pojawiły się zdjęcia wyremontowanych łazienek, które wyglądają jak z magazynu wnętrzarskiego. Paweł i Marta zadbali o najmniejsze szczegóły, które tworzą spójną całość. W tak urządzonych pomieszczeniach można się zrelaksować!
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oszustwa, sutenerstwo, korupcja, próba gwałtu na babci. Gwiazdy programów telewizyjnych mają kryminalną przeszłość
Paweł Bodzianny i Marta Paszkin nowy rok zaczęli od romantycznej podróży na Zanzibar. Udało im się zakończyć remont wymarzonego domu i postawili na zasłużony odpoczynek. Rolnik na InstaStories opublikował serię kadrów z nowego domu, na którym widać, jak się urządzili.
Paweł zorganizował krótkie "Q&A", w którym odpowiadał na pytania dotyczące domu. Opublikował kilka zdjęć, na których można zauważyć, w jakim stylu para urządziła dwie łazienki. W jednej z nich dominuje drewno i industrialny styl. Uwagę zwraca nowoczesny prysznic, a także cegła na ścianach. Czarna armatura idealnie dopełnia całości.
Kartonów już nie ma, ale nadal brakuje kilku rzeczy. Np. tutaj będą przesuwane drzwi, na które czekamy - zdradził rolnik.
W drugiej łazience stanęła wanna, do której dobrano złotą armaturę. Pomieszczenie utrzymano w jasnych barwach. Na ścianie widać białe płytki. Nie zabrakło drewnianych mebli czy dekoracyjnej umywalki.
Więcej zdjęć w nasze galerii na górze strony. Jak wam się podobają nowoczesne łazienki w domu Pawła i Marty?
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Tak wygląda dom Kwaśniewskiej i Badacha. Muzyk dba o porządek
W "The Voice of Poland" emocje rosną. Znamy półfinalistów
Daniel Martyniuk znowu odpalił się w sieci. Żąda wielomilionowego odszkodowania i przeprosin
Kołakowska wyznała, że była ofiarą przemocy w związku. Karolak już zareagował
Od roku nikt nie widział Sandry Bullock. Nowe zdjęcie wywołało poruszenie
Ogromne emocje po nowym odcinku "Bez kompleksów". Widzowie nie przebierali w słowach
Isla Fisher stara się o polskie obywatelstwo dla swoich dzieci. "Marzy się o takim paszporcie"
Menedżer Tomasza Karolaka zapytany o wpis Rogacewicza. Jaśniej się nie da
Mieli ją odmłodzić. Uczestniczka "10 lat młodsza w 10 dni" nie kryła zaskoczenia przemianą