Finał "Tańca z Gwiazdami" - Relacja na żywo

Oceniamy finałowe tańce, komentujemy to, co dzieje się w studiu Tańca z Gwiazdami. Komentujcie z nami.

21:59:53 - WYNIKI: STOSUNKIEM GŁOSÓW 49 do 51 % JEDENASTĄ EDYCJĘ TAŃCA Z GWIAZDAMI WYGRAŁA PARA JULIA KAMIŃSKA I RAFAŁ MASERAK!!!

III RUNDA TANECZNA - FREESTYLE

21:26:42 - Julka Kamińska z Rafałem Maserakiem w ostatnim tańcu. ZNAKOMITY SHOW! Można się pokusić o stwierdzenie, że był to zwycięski taniec. Dramaturgia, dobra muzyka, wspaniała choreografia. Aktorsko - rewelacja. Tanecznie - było dobrze. Determinacja Maseraka pozwoli im chyba wygrać. Suma punktów: 40.

21:16:51 - Kasia Glinka i Stefano Terrazzino w ostatnim tańcu. Teraz okaże się, ile mają do zaoferowania. Przepiękne show. Kasia i Stefano niczym kochankowie z dwóch różnych światów w jednym tańcu. Mgła, białe tkaniny - romantycznie i mrocznie. Jak nieszczęśliwa miłość. Znakomity występ. Oceny jury: 40.

Komentarze naszych czytelników:

Maserak chce porwać widownię na ten sam chwyt co z Muchą, bo ludzie lubią patrzeć na taki poooowooolny taniec przy romantycznej muzyce. Powinien liczyć się taniec. Kasia go pokazała, Kamińska nie - komentuje yourimagination.
Obie panie tańczą świetnie. Kasia ma zdecydowanie urodę i klasę, Julka natomiast patrząc na pierwszy odcinek - pkt. 27 (chyba..) się bardzo poprawiła. Wygra lepsza, choć Kaśka ma 55 % głosów - KOMENTUJE NASZA CZYTELNICZKA ALEXA21

II RUNDA TANECZNA

20:39:43 - Walc angielski w wykonaniu Julii Kamińskiej i Rafała Maseraka. Trzeba przyznać, że ta para potrafi zaczarować. Ten występ był hipnotyzujący. Naprawdę są w dobrej formie. Na koniec pocałunek w... policzek. Zaniemówiłem. Chciałem przyrównać się do czegoś. To letni czerwcowy wieczór, gdzie wszyscy odpływają - powiedział Piotr Galiński. Oceny jury: 40.

20:33:56 - drugi taniec Kasi Glinki i Stefano Terrazzino. Owacje na stojąco. Kasia porwała widownie swoim tańcem. Robisz, działasz. Masz taniec w sercu i w rozumie - powiedziała Ivona Pawlović . Oceny jury: 40.

I RUNDA TANECZNA

20:24:20 - Pasodoble zatańczyli Julia Kamińska i Rafał Maserak. Energicznie i z pewnością. Czyżby Julka wiedziała, że zwycięstwo ma w kieszeni? Naprawdę bardzo dobry występ. Rafał Maserak także sprawia wrażenie pewnego siebie. Na widowni siedzi Brat Julki Christian. Ocena jury: 40.

20:10:54 - Pierwszy taniec Kasi Glinki Stefano to jive. Naprawdę interesujący występ. Jak powiedział Piotr Galiński - to był minimalizm, ale na bardzo wysokim poziomie. Suma punktów: 40.

20:01:01 - Występ Edyty Górniak. Długo wyczekiwany. Edzia podjechała pod studio TVN limuzyną. Zaśpiewała "I'm every woman".

Więcej o: