Zofia Zborowska urodziła tydzień temu. Podsumowała krótko, jak teraz wygląda jej brzuch [ZDJĘCIE]

Zofia Zborowska urodziła kilka dni temu drugie dziecko. Celebrytka także po porodzie relacjonuje, co u niej słychać. Tym razem pokazała zdjęcie, na którym odsłoniła brzuch.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona 16 maja opublikowali wpis na Instagramie, w którym poinformowali, że ich druga córka jest już na świecie. Rodzice wybrali dla dziewczynki dość modne imię - Jaśmina. Zapytaliśmy eksperta, czy taki wariant budzi w Polsce kontrowersje. Aktorka chętnie pokazuje, jak upływa jej czas po narodzinach kolejnego dziecka i nad opieką nad dwoma maluchami. Tym razem zaprezentowała brzuch tydzień po porodzie. 

Zobacz wideo

Zofia Zborowska pokazuje brzuch po porodzie. Krótko podsumowała

Aktorka opublikowała na InstaStories zdjęcie zrobione w lustrze, dzięki czemu pokazała całą sylwetkę. Ma na sobie szerokie dresy, wygodny stanik, na który narzuciła białą koszulę. To, co zwraca uwagę, to jej brzuch, na którym znalazło się kilka plastrów, które mają pomóc w regeneracji skóry po ciąży. "Jest super" - skwitowała krótko ten obrazek aktorka. Na kolejnych kafelkach na InstaStories dodała także inne swoje zdjęcie, nawiązujące do stanu, w którym teraz jest. "Tak wyglądam w połogu rano. No trudno" - podpisała je. Obydwa kadry znajdziecie w naszej galerii na górze strony. To już kolejny raz, kiedy Zofia Zborowska zaprezentowała fanom swoje ciało po ciąży. Dzień po narodzinach córki nagrała, jak wtedy wyglądała i zaapelowała do kobiet, które spodziewają się pierwszego dziecka.

Baby boom w polskim show-biznesie

W tym roku wiele rodzin naszych gwiazd się powiększy. Na narodziny wymarzonego syna czekają Sandra Kubicka i Baron, którzy uznali, że w 2024 roku spełniają swoje marzenia. Kupili idealny dla siebie dom, do którego właśnie się przeprowadzają. Na drugie dziecko czekają Marina i Wojciech Szczęśni, którzy do tej pory nie zdradzili, jakiej będzie płci. Radosny czas nastał także w domu Patrycji i Andrzeja Sołtysików. Po latach trudnych starań żona dziennikarza zaszła w kolejną ciążę. To nie wszystko! Szczęśliwą nowinę ogłosił 21 maja Krzysztof Ibisz. Radosne chwile nastały również w domu uczestników show TVP. Ania i Jakub, którzy poznali się w programie "Rolnik szuka żony", niedawno przekazali, że ich syn Dariusz jest już na świecie.

Jak podoba Ci się imię Jaśmina?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.