Żona Krzysztofa Ibisza jest w kolejnej ciąży! Pokazała zaokrąglony brzuch

Rodzina Krzysztofa Ibisza niebawem się powiększy. Jego żona pochwaliła się na Instagramie, że jest w ciąży.

Wiecznie młody Krzysztof Ibisz niedawno doczekał się trzeciego dziecka. Teraz jego rodzina znów się powiększy. Ukochana gwiazdora jest w kolejnej ciąży. Na Instagramie pochwaliła się radosną nową.

Zobacz wideo

Joanna Ibisz jest w ciąży

"Będzie nas więcej" - napisała pod zdjęciami na Instagramie trzecia żona Krzysztofa Ibisza. Na załączonych do wpisu fotografiach uśmiechnięta Joanna Ibisz pozuje obok męża, na którego rękach jest ich pierwsza wspólna pociecha. W oczy rzuca się nie tylko promienny uśmiech młodej mamy, ale również jej ciążowe kształty. Pod letnią sukienką widać bowiem zaokrąglony brzuch. Trzeba przyznać, że Joanna Ibisz prezentuje się kwitnąco. W naszej galerii, w górnej części artykułu znajdziecie więcej uroczych zdjęć Krzysztofa Ibisza z żoną. 

 

Przypomnijmy, że Krzysztof Ibisz w latach 1998-2004 był mężem dziennikarki Anny Zejdler, z którą doczekał się syna Maksymiliana. Później ożenił się z Anną Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. Natomiast w 2021 roku stanął na ślubnym kobiercu z Joanną Kudzbalską (teraz już Ibisz). Para we wrześniu 2022 roku powitała na świecie syna Borysa. 

Rodzina Krzysztofa Ibisza się powiększy. Internauci gratulują

Pod zdjęciami małżonków szybko pojawiło się wiele komentarzy. Internauci ruszyli z gratulacjami i komplementami pod adresem młodej mamy. Głos zabrały także osoby związane z show-biznesem. "Omg!!! Gratulacje!"- napisała Dominika Gwit. "Gratulacje Kochani!" - dodała Magdalena Stępień. Redakcja Plotka również gratuluje i życzy szczęśliwego rozwiązania. 

Dzieli ich spora różnica wieku

Krzysztof Ibisz jest starszy od żony o 27 lat. Internauci często wytykają zakochanym tak dużą różnicę wieku. Jakiś czas temu sami zainteresowani postanowili zabrać głos w sprawie. Na zaczepki odpowiedzieli w humorystyczny sposób. Na Instagramie opublikowali żartobliwe nagranie.  - Cześć! Od czterech lat jesteśmy razem w związku. To oczywiste, że chociaż raz dziennie ludzie pytają mnie, czy jestem córką, czy żoną - zaczęła Joanna, po czym dołączył się Krzysztof. - To oczywiste, że Asia jest córką - zaczął i dodał - Na szczęście nie moją - powiedział z promiennym uśmiechem. 

 
Znane osoby powinny powinny chwalić się inforacjami z zycia prywatnegio?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.