Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz jest polską aktorką i prezenterką. Ma na swoim koncie rolę w wielu filmach i serialach. Od sześciu lat prowadzi program „Pani gadżet”. Anna Nowak-Ibisz była związana między innymi z aktorem Krzysztofem Majchrzakiem i prezenterem Krzysztofem Ibiszem, z którym ma syna.

Imię i nazwisko: Anna Nowak-Ibisz
Data urodzenia: 10 października 1966
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: prezenterka telewizyjna, aktorka
Facebook: facebook.com/PaniGadzetAnnaNowakIbisz
Instagram: @anna_nowak_ibisz_pani_gadżet

Anna Nowak-Ibisz-kariera medialna

Anna Nowak-Ibisz jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej i Teatralnej w Łodzi. Od 1990 do 1993 roku była związana zawodowo z warszawskim Teatrem Studio. W 1990 roku zadebiutowała w pierwszej operze mydlanej emitowanej przez niemiecką telewizję. Nowak-Ibisz grała w serialu do 2007 roku. Oprócz tego w jej filmografii są takie filmy i seriale jak „Prawo Agaty”, „Klub szalonych dziewic”, „Camera Cafe”, „M jak miłość”, „13 posterunek” i „Kasia i Tomek”.
Od 2011 roku Anna Nowak-Ibisz prowadzi program emitowany na antenie telewizji TVN „Pani gadżet”. W programie prowadząca prezentuje nowinki technologiczne, które ułatwią codzienne obowiązki, takie jak sprzątanie czy gotowanie oraz nowoczesne przyrządy pomagające dbać o siebie i rodzinę. W 2009 roku wzięła udział w programie rozrywkowym „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Tanecznym partnerem prezenterki był Cezary Olszewski. Para odpadła w ósmym odcinku zajmując piąte miejsce.

Anna Nowak-Ibisz: życie prywatne i związek z Krzysztofem Ibiszem

Anna Nowak-Ibisz była związana ze znanym prezenterem i dziennikarzem Krzysztofem Ibiszem. Małżeństwo przetrwało kilka lat, po czym para rozwiodła się. Mają syna Vincenta. Jak donoszą portale plotkarskie, Nowak-Ibisz jeszcze zanim poznała Krzysztofa była związana z aktorem Krzysztofem Majchrzakiem. Poznali się, gdy Anna była jeszcze na studiach i szybko połączył ich namiętny związek. Aktorka zajęła się również wówczas nastoletnim synem Majchrzaka Maciejem. Gdy w związku ze starszym partnerem przestało się układać, Nowak-Ibisz wyjechała do Niemiec, a po powrocie związała się z synem Krzysztofa - Maciejem Majchrzakiem.

anna nowak-ibisz

Więcej o:

anna nowak-ibisz